29.06.2013

"Планета Гостеприимства" готує цікаві концепції

В ресторанах Like’s франчайзер пропонуватиме страви на шпажках, а в закладах Crazy Chicken - кури-гриль

За інформацією, наданою російською агенцією "Прайм", франчайзер "Г.М.Р. Планета гостеприимства" започаткує в цьому році роботу двох нових ресторанних концепцій. Мова йде про мережі ресторанів Crazy Chicken та Like's. Заклади Crazy Chicken спеціалізуватимуться на стравах із курки, переважно - на грилі. А от в ресторанах Like's гості смакуватимуть овочево-м'ясним міксом на шпажках (серед можливих інгрідієнтів буде м'ясо, морепродукти, овочі та фрукти).

Мережа ресторанів Фото Мережа ресторанів "Сбарро"

Компанії "Г.М.Р. Планета гостеприимства" належать на сьогодні мережі ресторанів Sbarro, "Восточный Базар", "Елки-Палки", "Маленькая Япония", Yamkee, "Виаджио", "Кофесто" та "Баш на Баш".

Відкриття першої точки Like's ресторанний холдинг запланував на серпень, а Crazy Chicken - на вересень-жовтень. Всього до кінця року в кожній мережі діятиме по 4-5 ресторанів. Сума середнього чеку становитиме 200-250 рублів.

Паралельно з розвитком нових концепцій компанія "Г.М.Р. Планета гостеприимства" розширюватиме й діючі мережі. Всього у 2013 році холдинг планує відкрити 70-80 ресторанів під різними торговельними марками, збільшивши кількість своїх закладів до майже 400. Інвестицій в розвиток бізнесу складуть в цьому році до $ 40 млн, а в наступному - можливо й $ 100 млн.

"Г.М.Р. Планета гостеприимства" була заснована в 1997 році та об'єднує на сьогодні мережу ресторанів в Росії, Молдові, Азербайджані, Чехії Та Словаччині. Можливо, незабаром заклади "Г.М.Р. Планета Гостеприимства" з'являться і в Україні. Адже на виставці "Франчайзинг-2013" компанія організовувала презентацію франшиз "Сбарро", "Восточный Базар", Yamkee і "Елки-Палки".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Планета Гостеприимства готує цікаві концепції

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank