Середа
26.06.2013
У вересні відбудеться церемонія нагородження лауреатів російської національної пермії у галузі франчайзингу
 

12 вересня в Москві в будівлі театру ET Cetera пройде 9 церемонія нагородження національної премії в галузі франчайзингу - GOLDEN BRAND. Номінанти премії - компанії, що розвиваються за системою франчайзингу на території РФ, а також - ТОП менеджери та управляючі найбільших франчайзингових мереж. Серед гостей церемонії - перші особи компаній, представники банківського сектора, приватні інвестори, представники промислово-торговельних об'єднань і бізнес-асоціацій.

З 2006 року GOLDEN BRAND є ексклюзивною подією в сфері франчайзингу та партнерського бізнесу і вручається за видатні досягнення в управлінні брендом на території РФ. Завдання премії - привернути увагу до франчайзингових компаній, що найбільш стійко розвиваються та практикують високі стандарти бізнесу. Премія вручається в чотирьох номінаціях: ЗОЛОТА ФРАНШИЗА, ФРАНЧАЙЗЕР РОКУ, ФРАНЧАЙЗІ РОКУ і ФРАНЧАЙЗИНГ В ОБЛИЧЧЯХ.

До теперішнього часу переможці вибиралися на основі кваліеметричного методу аналізу фінансових показників, які надавали учасники премії. Починаючи з 2013 року, для визначення лауреатів Премії буде впроваджена нова сучасна методологія формування скорингів, підсумком застосування якої стане РЕЙТИНГ франчайзингових компаній.

Компанії, що зайняли верхні рядки рейтингу, стануть, відповідно, лауреатами в номінаціях "Золота франшиза" і "Франчайзер року". Пул учасників номінації "Франчайзі року" сформується на основі інформації, наданої франчайзерами. Переможців у номінації "Франчайзинг в обличчях" назве спеціальне Журі Премії з числа ТОП-менеджерів компаній, які, на думку їхніх власників, внесли найбільший внесок у розвиток франчайзингового напрямку компанії за підсумками року.

У різні роки (з 2006 по 2012) лауреатами Премії ставали такі бренди, як "Інвітро", "Пятерочка", "33 пінгвіна", Sbarro, Sela, Спортмастер, IL Патіо, "Планета Суші" і багато інших. Серед лауреатів Премії в номінації "Франчайзинг в обличчях" (за особливий внесок у розвиток франчайзингу на території РФ) відмічені такі представники російського бізнесу, як: Мераб Бен-Ел (Елашвілі), президент компанії "ГМР. Планета Гостинності"; Ростислав Ордовський- Танаевский Бланко, президент ВАТ "Росінтер Ресторантс", Борис Нуралієв, засновник, керівник компанії 1С та інші.

Національна премія GOLDEN BRAND - знакова подія російського бізнесу. Нагорода є визнаним у франчайзинговому співтоваристві знаком якості, ефективності та надійності франчайзингової моделі. Засновник премії - компанія EMTG. Компанія 11 років працює на ринку франчайзингу та є організатором найбільшого на території РФ та країн СНД Міжнародного московського форуму бізнесу по франчайзингу, інвестиційних та партнерських можливостей BUYBRAND Expo. Форум входить до ТОП-5 світових подій у сфері франчайзингу.

найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію