26.06.2013

GOLDEN BRAND обере найкращих

У вересні відбудеться церемонія нагородження лауреатів російської національної пермії у галузі франчайзингу

12 вересня в Москві в будівлі театру ET Cetera пройде 9 церемонія нагородження національної премії в галузі франчайзингу - GOLDEN BRAND. Номінанти премії - компанії, що розвиваються за системою франчайзингу на території РФ, а також - ТОП менеджери та управляючі найбільших франчайзингових мереж. Серед гостей церемонії - перші особи компаній, представники банківського сектора, приватні інвестори, представники промислово-торговельних об'єднань і бізнес-асоціацій.

GOLDEN BRAND Фото GOLDEN BRAND

Починаючи з 2013 року, для визначення лауреатів Премії буде впроваджена нова сучасна методологія формування скорингів, підсумком застосування якої стане РЕЙТИНГ франчайзингових компаній.

З 2006 року GOLDEN BRAND є ексклюзивною подією в сфері франчайзингу та партнерського бізнесу і вручається за видатні досягнення в управлінні брендом на території РФ. Завдання премії - привернути увагу до франчайзингових компаній, що найбільш стійко розвиваються та практикують високі стандарти бізнесу. Премія вручається в чотирьох номінаціях: ЗОЛОТА ФРАНШИЗА, ФРАНЧАЙЗЕР РОКУ, ФРАНЧАЙЗІ РОКУ і ФРАНЧАЙЗИНГ В ОБЛИЧЧЯХ.

До теперішнього часу переможці вибиралися на основі кваліеметричного методу аналізу фінансових показників, які надавали учасники премії. Починаючи з 2013 року, для визначення лауреатів Премії буде впроваджена нова сучасна методологія формування скорингів, підсумком застосування якої стане РЕЙТИНГ франчайзингових компаній.

Компанії, що зайняли верхні рядки рейтингу, стануть, відповідно, лауреатами в номінаціях "Золота франшиза" і "Франчайзер року". Пул учасників номінації "Франчайзі року" сформується на основі інформації, наданої франчайзерами. Переможців у номінації "Франчайзинг в обличчях" назве спеціальне Журі Премії з числа ТОП-менеджерів компаній, які, на думку їхніх власників, внесли найбільший внесок у розвиток франчайзингового напрямку компанії за підсумками року.

У різні роки (з 2006 по 2012) лауреатами Премії ставали такі бренди, як "Інвітро", "Пятерочка", "33 пінгвіна", Sbarro, Sela, Спортмастер, IL Патіо, "Планета Суші" і багато інших. Серед лауреатів Премії в номінації "Франчайзинг в обличчях" (за особливий внесок у розвиток франчайзингу на території РФ) відмічені такі представники російського бізнесу, як: Мераб Бен-Ел (Елашвілі), президент компанії "ГМР. Планета Гостинності"; Ростислав Ордовський- Танаевский Бланко, президент ВАТ "Росінтер Ресторантс", Борис Нуралієв, засновник, керівник компанії 1С та інші.

Національна премія GOLDEN BRAND - знакова подія російського бізнесу. Нагорода є визнаним у франчайзинговому співтоваристві знаком якості, ефективності та надійності франчайзингової моделі. Засновник премії - компанія EMTG. Компанія 11 років працює на ринку франчайзингу та є організатором найбільшого на території РФ та країн СНД Міжнародного московського форуму бізнесу по франчайзингу, інвестиційних та партнерських можливостей BUYBRAND Expo. Форум входить до ТОП-5 світових подій у сфері франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
GOLDEN BRAND обере найкращих

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank