24.06.2013

Польську піцу - в Україну

Компанія, якій належать ТМ Crazy Piramid Pizza та Biesiadowo, шукає мастер-франчайзі в нашій країні

Мережі піцерій Biesiadowo та Crazy Piramid Pizza є одними із найшвидше зростаючих франшиз на гастрономічному ринку сусідньої Польщі. До кінця цього року компанія, яка займається цими брендами, запланувала розширити кількість партнерських піцерій до 80 закладів. Одним з пріоритетних завдань франчайзера є пошук партнерів за кордоном, у тому числі й в Україні та Великобританії.

Crazy Piramid Pizza Фото Crazy Piramid Pizza

Відкриття піцерії під ТМ Crazy Piramid Pizza потребує інвестицій в розмірі близько 20 тис. EUR.

"Вибір мастер-франчайзі, який представлятиме мережі в цих країнах, вимагає жорстких критеріїв відбору. На додаток до створення взірцевої піцерії, в якій проводитиметься навчання, та організації всього логістичного процесу, наш партнер повинен залучати франчайзі, і, просто кажучи: пильнувати бізнес. Зараз ми ведемо переговори з кількома кандидатами, але знайти людину, яка буде відповідати всім критеріям - не таке вже й легке завдання", - стверджує Томаш Вішнєвські, менеджер компанії Wojtex, якій належать мережі Biesiadowo та Crazy Piramid Pizza.

Відповідно до умов співпраці мастер-франчайзі повинен буде відкрити у своїй країні першу точку мережі мінімальною площею 100 м2, яка буде показовою для майбутніх франчайзі. Вартість відкриття такої точки - близько 20 тис. EUR. Єдина річна оплата за приєднання до мережі становить 2,5 тис. EUR. Роялті - відсутнє.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank