24.06.2013

Польську піцу - в Україну

Компанія, якій належать ТМ Crazy Piramid Pizza та Biesiadowo, шукає мастер-франчайзі в нашій країні

Мережі піцерій Biesiadowo та Crazy Piramid Pizza є одними із найшвидше зростаючих франшиз на гастрономічному ринку сусідньої Польщі. До кінця цього року компанія, яка займається цими брендами, запланувала розширити кількість партнерських піцерій до 80 закладів. Одним з пріоритетних завдань франчайзера є пошук партнерів за кордоном, у тому числі й в Україні та Великобританії.

Crazy Piramid Pizza Фото Crazy Piramid Pizza

Відкриття піцерії під ТМ Crazy Piramid Pizza потребує інвестицій в розмірі близько 20 тис. EUR.

"Вибір мастер-франчайзі, який представлятиме мережі в цих країнах, вимагає жорстких критеріїв відбору. На додаток до створення взірцевої піцерії, в якій проводитиметься навчання, та організації всього логістичного процесу, наш партнер повинен залучати франчайзі, і, просто кажучи: пильнувати бізнес. Зараз ми ведемо переговори з кількома кандидатами, але знайти людину, яка буде відповідати всім критеріям - не таке вже й легке завдання", - стверджує Томаш Вішнєвські, менеджер компанії Wojtex, якій належать мережі Biesiadowo та Crazy Piramid Pizza.

Відповідно до умов співпраці мастер-франчайзі повинен буде відкрити у своїй країні першу точку мережі мінімальною площею 100 м2, яка буде показовою для майбутніх франчайзі. Вартість відкриття такої точки - близько 20 тис. EUR. Єдина річна оплата за приєднання до мережі становить 2,5 тис. EUR. Роялті - відсутнє.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Польську піцу - в Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank