21.06.2013

ECOUA: літня активізація

Під торговельною маркою працює вже 15 франчайзингових точок на території України

Літній період - пора найактивніших продажів франчайзера ECOUA. Компанія розширила партнерську мережу та наростила кількість клієнтів на території України. "Якщо раніше торговельні точки відкривалися, в основному, на території Кримського півострову, то тепер працюють і в інших містах України: в Бердянську, Кириловці, Генічеську тощо, - розповідає власник ТМ ECOUA Антон Сирцев. - Прибутковість бізнесу значно зросла за рахунок зменшення закупівельної ціни для оптовиків та офіційних дилерів. Тепер вона складає близько 300%. Разом з тим значно збільшилася кількість інших партнерів, які купують та реалізовують товар за нашою системою продажів. Якщо минулого літа кожного тижня у компанії з'являлося 2-3 таких партнерів, то цього - від 6 до 7".

ECOUA

Влітку стійки ТМ ECOUA розташовуються у місцях найактивнішого людського трафіку та в курортних зонах. Взимку точку можна перебазувати у торговельний центр або ж періодично приймати участь у різноманітних ярмарках та виставках.

ECOUA спеціалізується на ексклюзивних екологічно чистих товарах, серед яких є чудо-губка, яка витирає найрізноманітніші поверхні і чистить замш та килими, чудо-серветка, здатна відмити будь-який жирний посуд без застосування миючих засобів, а також - відтерти начисто будь-яку тверду поверхню без застосування побутової хімії, та меланінова губка, яка розчиняє підгорілий жир, накип вапна та сліди від фломастерів і ручок.

Всього на території України функціонує зараз 15 франчайзингових точок. Роботу ще 4-х об'єктів у Криму курує сам франчайзер. Партнери організовують точки з продажу товарів торговельної марки в ТЦ або на вулицях міста. Відкриття однієї точки потребує інвестицій в розмірі від 10 тис. грн. Як стверджує франчайзер, для того, щоб проект окупився, достатньо всього одного місяця.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ECOUA: літня активізація

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank