18.06.2013

Осінні плани Top Secret

З початку наступного сезону українська мережа поповниться магазинами в Херсоні та Запоріжжі

Польський бренд Top Secret продовжує експансію українського ринку. В квітні відкрився другий монобрендовий магазин у Черкасах, а на початку червня запрацювала торговельна точка у Кременчузі. "Черкаський магазин розташувався у торговельному центрі, тоді як попередній функціонує в окремому приміщенні на одній із вулиць міста, - розповідає директор компанії "Бета-Реда Україна" Мартін Міськевич. - Точка у Кременчузі також працює у форматі окремого магазину, який ми практикуємо досить рідко. Цей магазин з перших днів функціонування показує дуже хороші результати продажів".

Top Secret, магазин одягу Фото Top Secret

Мережа торговельних точок ГК Redan налічує вже більше 500 магазинів, які працюють під брендами Top Secret, Top Secret&Friends, Troll та Textilmarket.

Наступні відкриття відбудуться вже восени: магазини з'являться в Херсоні, Запоріжжі, а пізніше - у Луцьку. "Літо - це сезон розпродажів, а тому наступні два місяці ми не плануємо інших відкриттів. Зараз ведемо переговори з потенційними франчайзі та готуємо до відкриття торговельні точки, які почнуть функціонувати у вересні", - зазначає Мартін Міськевич.

Для відкриття магазину під брендом Top Secret необхідне приміщення площею від 100 до 200 м2 в торговельному центрі або ж на головній вулиці міста, а також інвестиції в сумі $ 300-500 на 1 м2 (магазин "під ключ" з наповненням одягу). Компанія пропонує своїм партнерам такі умови співпраці, згідно з якими франчайзі може відкрити магазин на умовах комісійного продажу. У цьому випадку, підприємець буде отримувати 36% від роздрібного обороту і зможе повертати нереалізований товар.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank