Вівторок
18.06.2013
З початку наступного сезону українська мережа поповниться магазинами в Херсоні та Запоріжжі
 

Польський бренд Top Secret продовжує експансію українського ринку. В квітні відкрився другий монобрендовий магазин у Черкасах, а на початку червня запрацювала торговельна точка у Кременчузі. "Черкаський магазин розташувався у торговельному центрі, тоді як попередній функціонує в окремому приміщенні на одній із вулиць міста, - розповідає директор компанії "Бета-Реда Україна" Мартін Міськевич. - Точка у Кременчузі також працює у форматі окремого магазину, який ми практикуємо досить рідко. Цей магазин з перших днів функціонування показує дуже хороші результати продажів".

Наступні відкриття відбудуться вже восени: магазини з'являться в Херсоні, Запоріжжі, а пізніше - у Луцьку. "Літо - це сезон розпродажів, а тому наступні два місяці ми не плануємо інших відкриттів. Зараз ведемо переговори з потенційними франчайзі та готуємо до відкриття торговельні точки, які почнуть функціонувати у вересні", - зазначає Мартін Міськевич.

Для відкриття магазину під брендом Top Secret необхідне приміщення площею від 100 до 200 м2 в торговельному центрі або ж на головній вулиці міста, а також інвестиції в сумі $ 300-500 на 1 м2 (магазин "під ключ" з наповненням одягу). Компанія пропонує своїм партнерам такі умови співпраці, згідно з якими франчайзі може відкрити магазин на умовах комісійного продажу. У цьому випадку, підприємець буде отримувати 36% від роздрібного обороту і зможе повертати нереалізований товар.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується