Вівторок
18.06.2013
З початку наступного сезону українська мережа поповниться магазинами в Херсоні та Запоріжжі
 

Польський бренд Top Secret продовжує експансію українського ринку. В квітні відкрився другий монобрендовий магазин у Черкасах, а на початку червня запрацювала торговельна точка у Кременчузі. "Черкаський магазин розташувався у торговельному центрі, тоді як попередній функціонує в окремому приміщенні на одній із вулиць міста, - розповідає директор компанії "Бета-Реда Україна" Мартін Міськевич. - Точка у Кременчузі також працює у форматі окремого магазину, який ми практикуємо досить рідко. Цей магазин з перших днів функціонування показує дуже хороші результати продажів".

Наступні відкриття відбудуться вже восени: магазини з'являться в Херсоні, Запоріжжі, а пізніше - у Луцьку. "Літо - це сезон розпродажів, а тому наступні два місяці ми не плануємо інших відкриттів. Зараз ведемо переговори з потенційними франчайзі та готуємо до відкриття торговельні точки, які почнуть функціонувати у вересні", - зазначає Мартін Міськевич.

Для відкриття магазину під брендом Top Secret необхідне приміщення площею від 100 до 200 м2 в торговельному центрі або ж на головній вулиці міста, а також інвестиції в сумі $ 300-500 на 1 м2 (магазин "під ключ" з наповненням одягу). Компанія пропонує своїм партнерам такі умови співпраці, згідно з якими франчайзі може відкрити магазин на умовах комісійного продажу. У цьому випадку, підприємець буде отримувати 36% від роздрібного обороту і зможе повертати нереалізований товар.