14.06.2013

Cipo&Baxx: успішний чеський старт

За півроку присутності пропозиції на ринку компанія відкрила в країні два магазини

Наприкінці 2012 року франчайзингова пропозиція модного європейського бренду Cipo&Baxx стартувала на ринках України, Чехії, Румунії, Сербії та Хорватії. Тепер перші плоди від розвитку мережі в цих регіонах компанія пожинає у Чехії. Одяг торговельної марки продається в монобрендовій точці у Карлових Варах, а також - в мультибрендовому магазині у містечку Велкі Тунец. Представники бренду стверджують, що в цій країні є багато зацікавлених у розвитку мережі Cipo&Baxx підприємців, а тому сподіваються на успішну співпрацю з ними.

Cipo&Baxx, магазин одягу, яскравий одяг Фото Cipo&Baxx

В магазинах ТМ Cipo&Baxx можна знайти екстравагантні сорочки, джинси, куртки, взуття та аксесуари.

"Ми прагнемо розвинути франчайзингову мережу на території всієї Чехії. Розпочати хочемо з Праги. На чеському ринку ми бачимо величезний інтерес до нашого бренду і потенціал його подальшого розвитку", - стверджує координатор Центрально-Східного регіону компанії Cipo&Baxx Ердал Целік.

Однією з цільових країн бренду Cipo&Baxx й досі залишається Україна. Для відкриття магазину торговельної марки в нашій державі необхідне приміщення загальною площею від 50 м2. Обсяг інвестицій залежить від розміру приміщення та визначається індивідуально. Ліцензійні збори та комісія з обороту не стягується.

Історія європейського бренду Cipo&Baxx розпочалася в 1996 році. На сьогодні магазини мережі яскравого одягу представлені у всіх країнах Європи, а також - у США та в Австралії. У Центральній та Східній Європі торговельна марка розвиває виключно партнерську мережу. Так, на території сусідньої Польщі, працює вже 42 франчайзингові точки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Cipo&Baxx: успішний чеський старт

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank