11.06.2013

ВЕСНА готує проект зі Сніжаною Нех

З 1 серпня у найбільшому магазині мережі з’явиться взуття від модної дизайнерки

В середині червня компанія "ВЕСНА" відкриє найбільшу точку мережі. Вона знаходиться на вул. Федорова, 9, неподалік від місця де розташовувався попередній магазин торговельної марки: точка "переїжджає". "Для цього магазину ми підібрали велике, просторе приміщення. Його вітрина оформлена в свіжому, яскравому стилі, та має близько 15-ти метрів, - розповідає директор торгової мережі "ВЕСНА" Тетяна Рогатюк. - Зі свого досвіду знаємо, що рівень продажів у цій місцині - стабільно високий, а тому очікуємо тільки позитивних результатів".

ВЕСНА, дівчина в зеленій сукні з пташками, брюнетка Фото Компанія "ВЕСНА"

Продукція компанії "ВЕСНА" реалізується під ТМ Spring Fashion. В асортименті виробника - спідниці, блузки, сукні, пальто, плащі, штани, костюми та багато іншого.

Однак, нова точка мережі вирізнятиметься з-поміж інших не лише своїми розмірами, але й асортиментним наповненням. "З 1 серпня стартує спільний проект компанії "ВЕСНА" та української модної дизайнерки Сніжани Нех, - розповідає Тетяна Рогатюк. - В магазині, що відкриється на Федорова, 9, з'явиться лімітована колекція взуття від цієї дизайнерки. Якщо акція матиме успіх, в майбутньому такі колекції продаватимуться і в інших магазинах мережі".

Українським підприємцям компанія "ВЕСНА" пропонує співпрацю на умовах франчайзингу. Для того, щоб почати бізнес під цією торговельною маркою, необхідні інвестиції в розмірі від 15 тис. грн. Франчайзер пропонує не лише відкриття повноформатного магазину, але й розглядає можливість острівної торгівлі та співпраці з мультибрендовими магазинами ділового жіночого одягу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ВЕСНА готує проект зі Сніжаною Нех

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank