10.06.2013

Ломбард КОМОД відкрив форум

Для клієнтів та франчайзі мережі компанія створила спеціальну онлайн-платформу

Компанія Групи ломбардів "Комод" вирішила зробити акцент на онлайн-комунікації з клієнтами та партнерами мережі, створивши для цього власний форум - www.forum-lomcom.com.ua. Платформа знаходиться на офіційному сайті компанії, і, на сьогодні, на ній уже зареєстровано більше 1 тисячі користувачів. Ресурс працює цілодобово та покликаний зорганізовувати активні обговорення актуальних питань ломбардної діяльності. Інформація на форумі знаходиться у відкритому доступі, проте деяка її частина доступна лише партнерам мережі.

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, у першому ряду будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

"Ми цінуємо кожного нашого партнера і докладаємо зусилля для побудови максимально зручного та зрозумілого робочого процесу. "Мережа ломбардів Комод" є лідером серед франчайзингових ломбардів України, знаходиться на першому місці за швидкістю розвитку і відкриттів нових відділень, і займає провідні позиції на українському ринку мікро-кредитування. Завдяки форуму робота наших партнерів стала більш продуктивною, оперативною і вже приносить задоволення", - стверджує Валентина Чаплигіна, заступник директора Фінансової Групи Ломбардів.

Стати франчайзі "Мережі ломбардів Комод" можна відкривши одне або кілька відділень, підписавши Ліцензійний договір на користування торговельною маркою вашим ломбардом або ж перереєструвавши діюче відділення в одне з Повних Товариств компанії. Працівники компанії допомагають партнерові у пошуці та оформленні приміщення, реєструють ломбардне відділення, збирають весь пакет необхідних документів, проводять навчання у спеціально обладнаному центрі, надають юридичний та бухгалтерський супровід на протязі всього періоду співпраці, допомагають реалізувати заставне майно.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ломбард КОМОД відкрив форум

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank