10.06.2013

Ломбард КОМОД відкрив форум

Для клієнтів та франчайзі мережі компанія створила спеціальну онлайн-платформу

Компанія Групи ломбардів "Комод" вирішила зробити акцент на онлайн-комунікації з клієнтами та партнерами мережі, створивши для цього власний форум - www.forum-lomcom.com.ua. Платформа знаходиться на офіційному сайті компанії, і, на сьогодні, на ній уже зареєстровано більше 1 тисячі користувачів. Ресурс працює цілодобово та покликаний зорганізовувати активні обговорення актуальних питань ломбардної діяльності. Інформація на форумі знаходиться у відкритому доступі, проте деяка її частина доступна лише партнерам мережі.

Фото пункту системи Ломбард «КОМОД» Фото Ломбард «КОМОД»

Ломбард розташовується на багатолюдних вулицях, ринках, вокзалах, жвавих автострадах, у першому ряду будинків. У невеликому місті ломбард рекомендується відкривати в центрі, в мегаполісах же можна розпочинати бізнес і в спальних районах

"Ми цінуємо кожного нашого партнера і докладаємо зусилля для побудови максимально зручного та зрозумілого робочого процесу. "Мережа ломбардів Комод" є лідером серед франчайзингових ломбардів України, знаходиться на першому місці за швидкістю розвитку і відкриттів нових відділень, і займає провідні позиції на українському ринку мікро-кредитування. Завдяки форуму робота наших партнерів стала більш продуктивною, оперативною і вже приносить задоволення", - стверджує Валентина Чаплигіна, заступник директора Фінансової Групи Ломбардів.

Стати франчайзі "Мережі ломбардів Комод" можна відкривши одне або кілька відділень, підписавши Ліцензійний договір на користування торговельною маркою вашим ломбардом або ж перереєструвавши діюче відділення в одне з Повних Товариств компанії. Працівники компанії допомагають партнерові у пошуці та оформленні приміщення, реєструють ломбардне відділення, збирають весь пакет необхідних документів, проводять навчання у спеціально обладнаному центрі, надають юридичний та бухгалтерський супровід на протязі всього періоду співпраці, допомагають реалізувати заставне майно.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank