06.06.2013

Finn Flare зменшує оберти

Компанія не лише закрила всі власні магазини в Україні, але й переглянула плани щодо розвитку в Росії

Компанія Finn Flare вирішила збавити темпи розвитку мережі магазинів в Росії. Так, у цьому році рітейлер планує здійснити в п'ять разів менше відкриттів у порівнянні з 2011 роком. Така політика мотивована зростанням цін на оренду приміщень. Адже на сьогодні 20% виручки рітейлера йде на її оплату.

Finn Flare, вітрина магазину, манекени Фото Finn Flare

Близько 220 магазинів ТМ Finn Flare працюють на умовах франчайзингу.

Нагадаємо, що не лише російська, але й українська стратегія розвитку Finn Flare зазнала цього року суттєвих змін. В Україні компанія закрила всі власні магазини, мотивувавши це недосконалістю українського законодавства, яке значно ускладнює процес ведення бізнесу. Тепер в нашій державі працюють лише франчайзингові точки Finn Flare.

На сьогодні мережа Finn Flare представлена більш, ніж 320 магазинами в Росії, Україні та Казахстані. Виробництво одягу на фінській фабриці FiNN FLARE розпочалося в 1965 році. В 1997 році відкрилося перше представництво в Росії, а в 2003 році - розпочався розвиток мережі. В 2006 Ruveta OY, котрій належать права на ТМ FiNN FLARE, очолила Ксенія Рясова, яка до цього часу була головним дистрибютором компанії в Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Finn Flare зменшує оберти

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank