06.06.2013

Finn Flare зменшує оберти

Компанія не лише закрила всі власні магазини в Україні, але й переглянула плани щодо розвитку в Росії

Компанія Finn Flare вирішила збавити темпи розвитку мережі магазинів в Росії. Так, у цьому році рітейлер планує здійснити в п'ять разів менше відкриттів у порівнянні з 2011 роком. Така політика мотивована зростанням цін на оренду приміщень. Адже на сьогодні 20% виручки рітейлера йде на її оплату.

Finn Flare, вітрина магазину, манекени Фото Finn Flare

Близько 220 магазинів ТМ Finn Flare працюють на умовах франчайзингу.

Нагадаємо, що не лише російська, але й українська стратегія розвитку Finn Flare зазнала цього року суттєвих змін. В Україні компанія закрила всі власні магазини, мотивувавши це недосконалістю українського законодавства, яке значно ускладнює процес ведення бізнесу. Тепер в нашій державі працюють лише франчайзингові точки Finn Flare.

На сьогодні мережа Finn Flare представлена більш, ніж 320 магазинами в Росії, Україні та Казахстані. Виробництво одягу на фінській фабриці FiNN FLARE розпочалося в 1965 році. В 1997 році відкрилося перше представництво в Росії, а в 2003 році - розпочався розвиток мережі. В 2006 Ruveta OY, котрій належать права на ТМ FiNN FLARE, очолила Ксенія Рясова, яка до цього часу була головним дистрибютором компанії в Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank