05.06.2013

BVS-Rabota: працевлаштування по франчайзингу

Рекрутингова агенція пропонує франшизу, яка може окупитися за термін від двох тижнів

Рекрутингова агенція BVS-Rabota вже протягом трьох років працює на вітчизняному ринку працевлаштування за кордоном. Спершу компанія функціонувала на основі агенційного договору з іншим гравцем ринку, проте влітку 2012 року отримала у Міністерстві соціальної політики власну ліцензію на посередництво у працевлаштуванні на роботу за кордоном.

BVS-Rabota Фото BVS-Rabota

Окрім надання послуги працевлаштування за кордоном, рекрутингова агенція BVS-Rabota також займається прийомом документів в іноземні вузи та допомагає отримати візу.

"Для того, щоб отримати право на цю діяльність, необхідно мати постійного бізнес-партнера за кордоном: іншу рекрутингову агенцію або працедавця, який здатен забезпечити вас всіма необхідними документами, - розповідає власник концепції BVS-Rabota Віталій Беленець. - У нас є такий партнер у Польщі: це працедавець, з яким співпрацюємо напряму. Проте Польща - не єдина країна, в якій працевлаштовуємо своїх клієнтів. Є ще Росія, Фінляндія, США та інші. Маємо зацікавлених у наших послугах клієнтів на території всієї України, проте, з огляду на відстань, не всіх можемо обслужити. Саме тому вирішили стати на шлях франчайзингу".

Франчайзингова пропозиція агенції BVS-Rabota розрахована на міста з кількістю населення від 70 тис. чоловік. Компанія бере на себе оформлення всіх необхідних документів, забезпечує франчайзі сформованою партнерською та клієнтською базою. Партнер отримує 50% від загального прибутку, проте цей відсоток, як стверджує франчайзер, з часом буде збільшуватися на користь франчайзі.

"Перед своїми партнерами ми ставимо дві головні умови. По-перше, франчайзі не повинен без нашого відома налагоджувати співпрацю з іншими закордонними агенціями або працедавцями. А, по-друге, оплата послуг агенції повинна відбуватися в офіційному порядку: клієнт отримує чек за надані послуги, а всі кошти перечисляються на загальний рахунок компанії, - розповідає Віталій Беленець. - На ринку працевлаштування за кордоном існує багато випадків шахрайства. Наша партнерська політика унеможливить виникнення таких ситуацій в мережі BVS-Rabota. Адже, у випадку порушення головних вимог, ми не продовжуватимемо співпрацю з франчайзі".

Для того, щоб розпочати співпрацю з рекрутинговою агенцією BVS-Rabota, необхідно сплатити суму паушального внеску у розмірі 8990 грн. Як стверджує франчайзер, за умови успішної реалізації дорогих програм, можна повернути інвестовані кошти вже за перші півмісяця роботи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

1

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank