04.06.2013

Mr CAP бере східний курс

Компанія веде переговори з потенційними партнерами з Донецька, Дніпропетровська та Харкова

Франчайзер Mr CAP намірений і надалі розвивати українську мережу за допомогою франчайзингу. Можливо, вже незабаром партнерські автосалони з'являться в східних областях. "Зараз ми ведемо доволі серйозні переговори з потенційними франчайзі з Донецька, Дніпропетровська та Харкова, - розповідає Директор компанії Містер Кеп Україна Максим Чорноус. - Це може стати хорошою нагодою відкрити наші представництва в цих регіонах".

 Mr CAP Фото Mr CAP

Mr CAP - міжнародна шведська компанія, що надає послуги у сфері догляду та обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів.

На сьогодні під ТМ Mr CAP працюють 4 автосалони в Києві, Львові та Одесі. Одеський салон відкрився навесні, проте вже відзначився високими результатами. "Спершу ми хотіли побудувати приміщення для салону "з нуля", та згодом змінили наші плани. Партнерська точка відкрилася в центрі міста в орендованому приміщенні, по сусідству з великими дилерськими центрами, - розповідає Максим Чорноус. - Наші одеські партнери не мали попереднього досвіду у веденні автобізнесу. Та, попри це, зараз їхніми послугами користується велика кількість клієнтів".

Mr CAP продовжує співпрацю з вітчизняними автодилерами, готуючи автомобілі до продажу. Тепер у списку партнерів компанії є також ТМ Volvo. "Коло наших клієнтів з кожним днем розширюється. Послуга, яку ми надаємо, - дуже затребувана. Всі люди хочуть піклуватися про свій автомобіль, в купівлю якого вони вклали багато коштів, - стверджує Максим Чорноус. - Ми надаємо нашим клієнтам можливість надовго зберегти відмінний зовнішній вигляд автомобіля та рідше відвідувати мийки і сервісні станції".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Mr CAP бере східний курс

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank