04.06.2013

Mr CAP бере східний курс

Компанія веде переговори з потенційними партнерами з Донецька, Дніпропетровська та Харкова

Франчайзер Mr CAP намірений і надалі розвивати українську мережу за допомогою франчайзингу. Можливо, вже незабаром партнерські автосалони з'являться в східних областях. "Зараз ми ведемо доволі серйозні переговори з потенційними франчайзі з Донецька, Дніпропетровська та Харкова, - розповідає Директор компанії Містер Кеп Україна Максим Чорноус. - Це може стати хорошою нагодою відкрити наші представництва в цих регіонах".

 Mr CAP Фото Mr CAP

Mr CAP - міжнародна шведська компанія, що надає послуги у сфері догляду та обслуговування екстер’єру та інтер’єру автомобілів.

На сьогодні під ТМ Mr CAP працюють 4 автосалони в Києві, Львові та Одесі. Одеський салон відкрився навесні, проте вже відзначився високими результатами. "Спершу ми хотіли побудувати приміщення для салону "з нуля", та згодом змінили наші плани. Партнерська точка відкрилася в центрі міста в орендованому приміщенні, по сусідству з великими дилерськими центрами, - розповідає Максим Чорноус. - Наші одеські партнери не мали попереднього досвіду у веденні автобізнесу. Та, попри це, зараз їхніми послугами користується велика кількість клієнтів".

Mr CAP продовжує співпрацю з вітчизняними автодилерами, готуючи автомобілі до продажу. Тепер у списку партнерів компанії є також ТМ Volvo. "Коло наших клієнтів з кожним днем розширюється. Послуга, яку ми надаємо, - дуже затребувана. Всі люди хочуть піклуватися про свій автомобіль, в купівлю якого вони вклали багато коштів, - стверджує Максим Чорноус. - Ми надаємо нашим клієнтам можливість надовго зберегти відмінний зовнішній вигляд автомобіля та рідше відвідувати мийки і сервісні станції".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank