Понеділок
03.06.2013
"У східноєвропейських країнах попит на приватну освіту значно виріс за останні кілька років", - стверджує власник концепції "2плюс2 Математична школа" Марчін Крушиньскі.
 

Чому ви вирішили шукати мастер-франчайзі в Україні? Який потенціал ви побачили в нашій державі?
Ми бачимо, що ринки наших країн дуже схожі. Те ж історичне підгрунтя, практично та ж сама система освіти протягом останніх 60 років. У всіх східноєвропейських країнах попит на приватну освіту значно виріс за останні кілька років, і у всіх них репетиторство, як і раніше, знаходиться в сірій зоні. Ми хочемо створити компанію, яка проводить приватні уроки стандартизовано і професійно. Ми вже є лідером на польському ринку приватної освіти, який досі розвивається, і хочемо використати наш досвід для того, щоб допомогти дітям в Україні.

Чи вважаєте приватних репетиторів своїми конкурентами на ринку України?

І так, і ні. Завжди є батьки, які віддають перевагу освіті "1 на 1". Ми не "боремося" з ними. Ми кажемо їм, що наша система краща: учні працюють більш незалежно, а отже - швидше. "2плюс2" гарантує перевірену систему допомоги учням.

Якщо порівнювати український та польський ринки освіти: в чому схожості та відмінності?

Ми знаходимося в одному й тому ж моменті. Батьки та учні зрозуміли, що точні науки є ключем до успіху в університетах та для майбутніх робочих місць в умовах глобальної світової економіки. Наші діти мають величезний потенціал в цій області. Компанії, на зразок нашої, сподіваються зробити цей потенціал ще вищим.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано