03.06.2013

CАМОЦВЕТЫ: бартер з франчайзі?

Коли сезон закінчується, франчайзер міняє товарні залишки партнерів на вироби з нової колекції

Вже більше року мережа торговельних точок ТМ "Самоцветы" розвивається за франчайзинговою схемою. Компанія ретельно слідкує за асортиментним наповненням власних та партнерських магазинів: замовлення нових колекцій здійснюється за півроку до їх реалізації, а поставки нового товару відбуваються майже щотижня. "Коли настає пора зміни сезонних колекцій, наші франчайзі можуть обміняти товарні залишки на нові вироби, нічого за це не доплачуючи, - розповідає співвласник компанії "Самоцветы" Олександр Шостак. - Таким чином, з асортиментного ряду магазину повністю зникають вироби попереднього сезону, а покупець одразу ж помічає таке кардинальне оновлення".

Самоцветы Фото ЧП "Самоцветы"

Серед виробів ТМ "Самоцветы": буси, перстні, сережки, кольє та браслети, оздоблені перлами, агатом, сердоліком, аметистом тощо.

З початку розвитку франчайзингової мережі в ТМ "Самоцветы" з'явилися партнери в Івано-Франківську, Полтаві, Ужгороді, Харкові та Чернівцях. Відкрилося ще 5 власних точок в столиці. Власні магазини й надалі працюють в Києві, Чернігові та Борисполі. Продовжуючи залучення франчайзі в регіонах, компанія не виключає можливості надання своїм партнерам регіонального ексклюзиву. "Якщо франчайзі буде готовим розвивати своїми силами мережу в обраному регіоні, то він таку можливість отримає, - стверджує представник компанії "Самоцветы" Дмитро Лузаков. - При цьому у нас немає жорстких вимог щодо кількості точок, які повинен відкрити регіональний партнер. В кожному окремому випадку умови співпраці будуть варіюватися".

На сьогодні під ТМ "Самоцветы" працюють 42 торговельні точки на території України. На протязі двох тижнів мережа поповниться ще одним магазином у Харкові та двома в Одесі. Своїм франчайзі ТМ "Самоцветы" пропонує 3 варіанти співпраці: "Супермаркет" (3 м2), "Торговельний центр" (4 м2) та "SHOP" (5 м2). Залежно від обраного формату на запуск проекту партнеру доведеться витратити від 20 до 75 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
CАМОЦВЕТЫ: бартер з франчайзі?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank