31.05.2013

BodyConcept: визнання за підтримку

Франшиза компанії увійшла в трійку найкращих на батьківщині

Концепція салонів краси ТМ BodyConcept вже третій рік поспіль отримує звання однієї з трьох найкращих в Португалії франчайзингових пропозицій. Щороку церемонія нагородження традиційно відбувається на Portuguese Franchise Awards, найбільшій у своєму роді події, яка організовується під егідою португальського Франчайзингового інституту та журналу "Бізнес і Франчайзинг".

BodyConcept Фото BodyConcept

Під брендом BodyConcept працює 110 франчайзингових салонів на трьох континентах.

"Серед десятка брендів, котрі прийняли участь у конкурсі, BodyConcept знову увійшла в трійку найкращих", - розповідає Олександр Дука Лоренсо, виконавчий директор концепцій Body Concept та DepilConcept. Ця нагорода, за його словами, - офіційне визнання якості тієї підтримки, яку BodyConcept надає своїм франчайзі.

"Франчайзинг - це не лише відкриття нових точок, компанія повинна підтримувати партнера на всіх етапах розвитку бізнесу. Якщо ви хочете розпочати власну справу, будьте дуже обережні і розпитайте про всі деталі, пов'язані з періодом після відкриття, - зазначив Олександр Дука Лоренсо у своєму інтерв'ю тиждень тому. - Підтримка, яку Ви отримуєте від франчайзера, по суті, повинна бути визначальним фактором у прийнятті рішення на користь конкретної франшизи".

На сьогодні під брендом BodyConcept працює 110 франчайзингових салонів на трьох континентах. Зараз компанія шукає мастер-франчайзі в Південно-Східній Європі: Україні, Хорватії, Угорщині, Румунії та Сербії. "Ми сподіваємося, що найближчим часом знайдемо партнерів у цій частині Європи. Компанія отримала визнання на внутрішньому ринку, що є гарантією для підприємців, які хочуть стати частиною успішної франчайзингової системи", - стверджує Лоренцо.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BodyConcept: визнання за підтримку

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank