П'ятниця
31.05.2013
Франшиза компанії увійшла в трійку найкращих на батьківщині
 

Концепція салонів краси ТМ BodyConcept вже третій рік поспіль отримує звання однієї з трьох найкращих в Португалії франчайзингових пропозицій. Щороку церемонія нагородження традиційно відбувається на Portuguese Franchise Awards, найбільшій у своєму роді події, яка організовується під егідою португальського Франчайзингового інституту та журналу "Бізнес і Франчайзинг".

"Серед десятка брендів, котрі прийняли участь у конкурсі, BodyConcept знову увійшла в трійку найкращих", - розповідає Олександр Дука Лоренсо, виконавчий директор концепцій Body Concept та DepilConcept. Ця нагорода, за його словами, - офіційне визнання якості тієї підтримки, яку BodyConcept надає своїм франчайзі.

"Франчайзинг - це не лише відкриття нових точок, компанія повинна підтримувати партнера на всіх етапах розвитку бізнесу. Якщо ви хочете розпочати власну справу, будьте дуже обережні і розпитайте про всі деталі, пов'язані з періодом після відкриття, - зазначив Олександр Дука Лоренсо у своєму інтерв'ю тиждень тому. - Підтримка, яку Ви отримуєте від франчайзера, по суті, повинна бути визначальним фактором у прийнятті рішення на користь конкретної франшизи".

На сьогодні під брендом BodyConcept працює 110 франчайзингових салонів на трьох континентах. Зараз компанія шукає мастер-франчайзі в Південно-Східній Європі: Україні, Хорватії, Угорщині, Румунії та Сербії. "Ми сподіваємося, що найближчим часом знайдемо партнерів у цій частині Європи. Компанія отримала визнання на внутрішньому ринку, що є гарантією для підприємців, які хочуть стати частиною успішної франчайзингової системи", - стверджує Лоренцо.


найчайтіше читане

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується