29.05.2013

Ломбард "Благо" оцінив західну перспективу

Відкривши ще одне відділення у Чернівцях, компанія націлена на активний розвиток мережі в цьому регіоні

На днях мережа ломбардів "Благо" поповнилася ще одним відділенням. Воно стало 264-м в мережі та другим у Чернівцях. Рішення про відкриття ще одного філіалу в цьому місті було прийняте на підставі аналізу географії відвідувань сайту та дзвінків в колл-центр. Нове відділення пропонує традиційні для мережі послуги: кредит під заставу золота, срібла та коштовного каміння.

Ломбард Фото Ломбард "Благо"

Мережа ломбардів "Благо" охоплює більше 264 відділень у 85 містах України та Росії.

"Рішення про відкриття наступного відділення в Чернівцях було прийняте з ряду причин. По-перше, ми бачимо, що західний регіон фінансово грамотний і знає, коли і на яких умовах можна прокредитуватися в ломбарді. По-друге, жителі заходу в цілому заможніші, ніж на сході. Вироби, у розрахунку на одного клієнта, - більші та дорожчі в оцінці, - розповідає комерційний директор мережі ломбардів "Благо" Роман Семерньов. - Також ми враховуємо специфіку трудової міграції до Європи, що позначається на кількості заставного майна у населення. Чернівці - один з лідерів за запитом послуг заставного кредитування на заході України. Це і стало визначальним у нашому рішенні. У найближчих планах - подальше розширення мережі ломбардів "Благо" в цьому регіоні".

Українським підприємцям мережа ломбардів "Благо" пропонує співпрацю на умовах франчайзингу. Своїх партнерів компанія забезпечує сучасною матеріально-технічною базою та багаторівневою програмою лояльності клієнтів. Для того, щоб стати партнером Ломбарду "Благо", потрібно мати досвід організації власного бізнесу або праці на керівній посаді та володіти інвестиціями в розмірі $20 тис.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ломбард Благо оцінив західну перспективу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank