28.05.2013

5àSec окуповує столицю

Цього року ще 3 хімчистки французької мережі відкриються в Києві

Мережа французьких хімчисток мережі "5àSec" продовжує активний розвиток на території Києва. Вже незабаром до нині діючих у столиці 5-х торговельних точок додасться ще декілька. "В цьому році ми плануємо здійснити три відкриття, - розповідає представник компанії "5àSec" в Україні Маріуш Журек. - Незабаром хімчистки ТМ "5àSec" з'являться в ТЦ Silver Breeze та ТЦ Gulliver. Відкриття цих точок заплановане на липень та вересень. Місцерозташування та час запуску третьої хімчистки поки що не визначені".

5àSec Фото Хімчистка "5àSec"

Бренд "5àSec" представлений в таких країнах світу, як Франція, Іспанія, Португалія та Польща. У всіх цих державах "5àSec" практикує схему франчайзингу.

На українському ринку французька торговельна марка "5àSec" присутня з 2008 року. Зважаючи на те, що в інших країнах, де представлений бренд, компанія практикує партнерську схему розвитку, у 2012 році було прийняте рішення вивести на вітчизняний ринок франчайзингову пропозицію. Зараз компанія веде переговори з потенційними франчайзі.

Для того, щоб відкрити хімчистку під ТМ "5àSec", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 60 тис. євро. Оплата за ліцензію становить 5% обороту. Як стверджує франчайзер, цей бізнес особливо вигідний ще й тому, що ціни на послуги хімчисток "5àSec" майже в два рази нижчі за середні на ринку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
5àSec окуповує столицю

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank