28.05.2013

5àSec окуповує столицю

Цього року ще 3 хімчистки французької мережі відкриються в Києві

Мережа французьких хімчисток мережі "5àSec" продовжує активний розвиток на території Києва. Вже незабаром до нині діючих у столиці 5-х торговельних точок додасться ще декілька. "В цьому році ми плануємо здійснити три відкриття, - розповідає представник компанії "5àSec" в Україні Маріуш Журек. - Незабаром хімчистки ТМ "5àSec" з'являться в ТЦ Silver Breeze та ТЦ Gulliver. Відкриття цих точок заплановане на липень та вересень. Місцерозташування та час запуску третьої хімчистки поки що не визначені".

5àSec Фото Хімчистка "5àSec"

Бренд "5àSec" представлений в таких країнах світу, як Франція, Іспанія, Португалія та Польща. У всіх цих державах "5àSec" практикує схему франчайзингу.

На українському ринку французька торговельна марка "5àSec" присутня з 2008 року. Зважаючи на те, що в інших країнах, де представлений бренд, компанія практикує партнерську схему розвитку, у 2012 році було прийняте рішення вивести на вітчизняний ринок франчайзингову пропозицію. Зараз компанія веде переговори з потенційними франчайзі.

Для того, щоб відкрити хімчистку під ТМ "5àSec", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 60 тис. євро. Оплата за ліцензію становить 5% обороту. Як стверджує франчайзер, цей бізнес особливо вигідний ще й тому, що ціни на послуги хімчисток "5àSec" майже в два рази нижчі за середні на ринку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank