27.05.2013

Шлюбні заробітки

"Зростання попиту на весільні послуги з кожним роком посилюється", - стверджує Олена Забірник, Президент Весільної асоціації України

Наскільки популярні в Україні послуги шлюбних агенцій?
Зростання попиту на весільні послуги з кожним роком посилюється. Причин тому декілька. По-перше, все більше наречених усвідомлює важливість весілля, і тому звертаються до спеціалізованих агентств. По-друге, така тенденція пояснюється модою на красиві та оригінальні свята. В основному, зростання попиту переформатовується від кількісного рівня до якісного.

Олена Забірник, весільна агенція Фото Олена Забірник - Президент Весільної асоціації України

Олена Забірник - Президент Весільної асоціації України, керівник весільного агентства "Івентіс"

Що можете сказати про поточний стан ринку?

Багато з тих, хто починає весільний бізнес, не усвідомлюють його складності та особливостей. Такі компанії, як метелики, з'являються і тут же зникають. Відповідно, формується враження, що ринок наповнений, але це не так. Багато гравців йдуть, а ті, хто перейшов на рівень вище, звільняють місце для початківців.

Що мається на увазі під весіллям "під ключ"?

Весілля "під ключ" - це, в першу чергу, комфорт для клієнта, а також гарантія того, що замовник отримає те весілля, про яке мріяв. Захід організовує одна команда, яка продумує і опрацьовує всі деталі. Також під час весілля "під ключ" клієнт отримує весь перелік послуг від "А" до "Я". Це ще й значна економія часу замовника, так як для організації заходу необхідно мінімум 260 робочих годин.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank