27.05.2013

Шлюбні заробітки

"Зростання попиту на весільні послуги з кожним роком посилюється", - стверджує Олена Забірник, Президент Весільної асоціації України

Наскільки популярні в Україні послуги шлюбних агенцій?
Зростання попиту на весільні послуги з кожним роком посилюється. Причин тому декілька. По-перше, все більше наречених усвідомлює важливість весілля, і тому звертаються до спеціалізованих агентств. По-друге, така тенденція пояснюється модою на красиві та оригінальні свята. В основному, зростання попиту переформатовується від кількісного рівня до якісного.

Олена Забірник, весільна агенція Фото Олена Забірник - Президент Весільної асоціації України

Олена Забірник - Президент Весільної асоціації України, керівник весільного агентства "Івентіс"

Що можете сказати про поточний стан ринку?

Багато з тих, хто починає весільний бізнес, не усвідомлюють його складності та особливостей. Такі компанії, як метелики, з'являються і тут же зникають. Відповідно, формується враження, що ринок наповнений, але це не так. Багато гравців йдуть, а ті, хто перейшов на рівень вище, звільняють місце для початківців.

Що мається на увазі під весіллям "під ключ"?

Весілля "під ключ" - це, в першу чергу, комфорт для клієнта, а також гарантія того, що замовник отримає те весілля, про яке мріяв. Захід організовує одна команда, яка продумує і опрацьовує всі деталі. Також під час весілля "під ключ" клієнт отримує весь перелік послуг від "А" до "Я". Це ще й значна економія часу замовника, так як для організації заходу необхідно мінімум 260 робочих годин.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Шлюбні заробітки

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank