27.05.2013

Засновниця Mortimer відвідає Україну

Директор Mortimer English Club, Карола Шиер, зустрінеться з вітчизняними франчайзі

Восени навчальні заклади Mortimer English Club відвідають гості з Німеччини. У зв'язку з успішним функціонуванням української мережі у цьому році та з нагоди трьохріччя присутності концепції в Україні, засновниця компанії, пані Карола Шиер, вирішила поспілкуватися з вітчизняними партнерами та вчителями.

Mortimer Фото Mortimer English Club

Mortimer English Club пропонує дітям і дорослим можливість вивчити англійську мову за допомогою веселих ігор і без особливих зусиль - тим же способом, яким освоюється рідна мова.

"Цим навчальним роком ми задоволені сповна. Адже зараз мережа шкіл англійської мови Mortimer English Club охоплює вже 10 навчальних закладів, - розповідає Інна Азарова, мастер-партнер компанії Mortimer English Club в Україні. - А наприкінці учбового року в нас з'явився новий партнер у Білій Церкві. Зараз підприємець пройшов перший бізнес-тренінг та активно готується до відкриття, яке заплановане на 15 серпня".

Влітку українська сторона не лише готуватиметься до приїзду представників центрального офісу компанії, але й організує велику кількість тренінгів для вчителів. "Бізнес наших партнерів постійно зростає, а штат педагогів та кількість учнів - розширяється, - розповідає Інна Азарова. - Цей процес потребує додаткової підтримки та постійного прищеплення високих стандартів якості викладання".

Концепція Mortimer English Club користується популярністю у 22 країнах світу. Методика та програми були розроблені ще у 1990 році. В нашій державі школи Mortimer працюють у таких містах, як Київ, Дніпропетровськ, Кіровоград, Львів та Харків. Всього українська мережа Mortimer налічує вже 10 точок.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Засновниця Mortimer відвідає Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank