23.05.2013

У KFC - третій франчайзі

Другий український ресторан всесвітньо відомої мережі відкриється в Києві

Один із трьох вітчизняних франчайзингових партнерів компанії Yum! Restaurants International Russia&CIS, ТОВ "Глобальна ресторанна група - Україна", днями оголосив про свій намір відкрити черговий ресторан KFC на території Києва. Заклад з'явиться у Солом'янському районі й матиме облаштовану літню терасу та автостоянку. Зауважимо, що на початку 2013 року компанія планувала відкриття у Деснянському районі.

фаст-фуд Фото KFC

В основі меню KFC - два смаки: оригінальний “11 спецій і трав“ і гострий “Hot and Spicy“. Акцент в меню робиться на лінійках страв, до складу яких входить куряче м’ясо, приготоване за цими рецептами.

Окрім ТОВ "Глобальна ресторанна група Україна", іншими партнерами відомого бренду в Україні є також компанія "Хеппік" (мережа ресторанів Mafia) та ТОВ "Українська харчова компанія". Саме останній із вище згаданих франчайзі запустив хвилю українських відкриттів та запланував за найближчі п'ять років розмістити в Києві та регіонах щонайменше десять ресторанів швидкого харчування KFC. Його заклад в ТРЦ Ocean Plaza працює з кінця 2012 року та приймає відвідувачів цілодобово.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
У KFC - третій франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank