23.05.2013

У KFC - третій франчайзі

Другий український ресторан всесвітньо відомої мережі відкриється в Києві

Один із трьох вітчизняних франчайзингових партнерів компанії Yum! Restaurants International Russia&CIS, ТОВ "Глобальна ресторанна група - Україна", днями оголосив про свій намір відкрити черговий ресторан KFC на території Києва. Заклад з'явиться у Солом'янському районі й матиме облаштовану літню терасу та автостоянку. Зауважимо, що на початку 2013 року компанія планувала відкриття у Деснянському районі.

фаст-фуд Фото KFC

В основі меню KFC - два смаки: оригінальний “11 спецій і трав“ і гострий “Hot and Spicy“. Акцент в меню робиться на лінійках страв, до складу яких входить куряче м’ясо, приготоване за цими рецептами.

Окрім ТОВ "Глобальна ресторанна група Україна", іншими партнерами відомого бренду в Україні є також компанія "Хеппік" (мережа ресторанів Mafia) та ТОВ "Українська харчова компанія". Саме останній із вище згаданих франчайзі запустив хвилю українських відкриттів та запланував за найближчі п'ять років розмістити в Києві та регіонах щонайменше десять ресторанів швидкого харчування KFC. Його заклад в ТРЦ Ocean Plaza працює з кінця 2012 року та приймає відвідувачів цілодобово.

За матеріалами Інтерфакс-Україна

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank