24.05.2013

Majorica продовжує експансію ТЦ

Мережа магазинів ювелірних виробів охопила вже 11 великих торговельних центрів України

Нещодавно мережа магазинів ювелірних виробів ТМ Majorica поповнилася двома новими торговельними точками. Відкриття відбулися в дніпропетровському ТЦ "Гранд-Плаза" та у вінницькому ТРЦ "Мега Молл". В Дніпропетровську торговельні точки мережі вже працювали до цього в ТЦ "Атріум" та ТРЦ "Материк", тоді як у Вінниці бренд дебютував.

Majorica Фото Majorica

Majorica – це ювелірні прикраси зі срібла 925 проби, вкриті родієм (метал платинової групи) або золотом, із вставками органічних перлів, синтетичного циркону.

"Ми й надалі продовжуватимемо інтенсивний розвиток на території України, - розповідає директор компанії Majorica в Україні Тетяна Мелешко. - Плануємо відкривати партнерські магазини як у мільйонниках, так і в інших перспективних містах. Сьогодні на порядку денному у нас стоїть Одеса, Севастополь, Житомир та Запоріжжя".

Магазини ТМ Majorica працюють також у Києві (ТРЦ "Dreamtown", ТРЦ "inSilver", ТК "Олімпійский"), Донецьку (ТЦ "Белый лебедь" та ТЦ "Донецьк-Сіті") та Білій Церкві (магазин "Каштан"). Всього точки мережі представлені в 11 торговельних центрах України. Компанія пропонує партнерам кілька форматів співпраці: оптові закупівлі, Self service стійку, магазин-острів чи магазин-півострів, та брендовий бутік. Залежно від обраного формату, розмір необхідних інвестицій коливається в межах від 10 тис. грн до 200 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Majorica продовжує експансію ТЦ

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank