30.05.2013

WOW SHOP: подарунки та парфуми в одному місці

Франчайзі з Олександрії вирішив поєднати дві торговельні марки у своєму магазині

На початку червня мережа магазинів оригінальних подарунків під ТМ WOW SHOP поповниться ще однією франчайзинговою точкою. Відкриття відбудеться в ТЦ Grand Plaza, що в місті Олександрія Кіровоградської області. Новий партнер є власником фасадного приміщення торговельного центру. А тому магазин матиме зовнішню вітрину та окремий вхід.

WOW SHOP фото магазину в торговельному центрі Фото WOW SHOP

WOW SHOP - мережа магазинів оригінальних подарунків, предметів інтер’єру та декору, сувенірів та особистих аксесуарів.

"Наш франчайзі розвиває у місті мережу точок з продажу парфумерії. Бізнес у сфері подарунків він обрав як додатковий, - розповідає комерційний директор компанії WOW-SHOP Лариса Зозуля. - А оскільки приміщення магазину - доволі велике, франчайзі вирішив поєднати в ньому одразу дві торговельні марки. Таким чином, разом з подарунками ТМ WOW SHOP тут продаватиметься ще й парфумерна продукція його мережі. Це вперше ТМ WOW SHOP пішла на такий експеримент".

Попри все, бренд WOW-SHOP продовжує отримувати нагороди якості. І, якщо в минулому році це була премія Retail Awards 2011 у номінації "Краща мережа магазинів декору, предметів інтер’єру та подарунків", то цього разу торговельна марка стала "Абсолютним Фавритом Успіху" у номінації "Магазин подарунків" на конкурсі торговельних марок "Фаворити Успіху-2012". Участь у конкурсі прийняли 14 учасників цього ринку. Результати дослідження були завірені маркетинговою дослідницькою компанією InMind та пройшли ретельний аудит Київського міжнародного інституту соціології (КМІС). Цього звання компанія удостоїлася вчора, 29 травня, на офіційній церемонії нагородження.

Мережа магазинів WOW-SHOP розвивається у двох форматах: магазину та кіоску. Для того, щоб відкрити торговельну точку WOW-SHOP, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 10 до 35 тис. грн, в залежності від обраного формату. Як стверджує франчайзер, кошти, інвестовані у кіоск, окупаються в середньому за 6-9 місяців, в магазин - від 12 до 15.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
WOW SHOP: подарунки та парфуми в одному місці

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank