22.05.2013

Ti Amo підкорює Умань

Місцевий бізнесмен, маючи власну мережу магазинів взуття, вирішив стати франчайзі компанії

Розпочавши розвиток монобрендової мережі у 2012 році, компанія Sico Fusion продовжує відкривати партнерські магазини взуття на території України. Тепер весь асортимент бренду Ti Amo представлений і на Черкащині. Нещодавно франчайзингова точка мережі з'явилася в ТЦ "Панорама", що в місті Умань.

Ti Amo, Умань Фото Ti Amo

Уманський магазин взуття ТМ Ti Amo відкрився в ТЦ "Панорама". Торговельний центр знаходиться у центральній частині міста, за адресою вул. Леніна, 15.

"Наш партнер - один із провідних гравців ринку взуття у цьому місті. Окрім магазину під ТМ Ti Amo йому належать ще три точки з продажу взуття. Тому, обираючи нашу концепцію з-поміж інших, він, як експерт у цій справі, зважив всі "за" та "проти", - розповідає комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева. - Магазин розташовується на центральній вулиці міста, в новому торговельному центрі з високим рівнем відвідуваності. В ньому представлений широкий та різноманітний асортиментний ряд відомих брендів. Дизайн торговельної точки - легкий та привабливий. Одна зі стін - повністю прозора. Цим магазин ТМ Ti Amo вигідно вирізняється від інших. Все це зумовило хороші продажі з перших ж днів функціонування торговельної точки".

Нині компанія Sico Fusion веде переговори про співпрацю з потенційними партнерами з Києва, Ялти та Москви. "У випадку московського контрагента виник ряд питань, пов'язаних із розмитненням товару та розбіжностями у законодавстві обох країн, - розповідає Наталія Зайцева. - Зараз ми перебуваємо у пошуку шляхів оптимального вирішення цієї ситуації. Хочемо, щоб співпраця була максимально комфортною та вигідною для франчайзера та франчайзі, а також - відповідала всім вимогам законодавства України та Росії".

Відкриття магазину ТМ Ti Amo потребує інвестицій в розмірі від 300 тис. грн. Згідно з підрахунками франчайзера, щомісячний чистий прибуток торговельної точки повинен становити 50 тис. грн. Таким чином, окупається проект вже за перших 12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ti Amo підкорює Умань

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank