22.05.2013

Ti Amo підкорює Умань

Місцевий бізнесмен, маючи власну мережу магазинів взуття, вирішив стати франчайзі компанії

Розпочавши розвиток монобрендової мережі у 2012 році, компанія Sico Fusion продовжує відкривати партнерські магазини взуття на території України. Тепер весь асортимент бренду Ti Amo представлений і на Черкащині. Нещодавно франчайзингова точка мережі з'явилася в ТЦ "Панорама", що в місті Умань.

Ti Amo, Умань Фото Ti Amo

Уманський магазин взуття ТМ Ti Amo відкрився в ТЦ "Панорама". Торговельний центр знаходиться у центральній частині міста, за адресою вул. Леніна, 15.

"Наш партнер - один із провідних гравців ринку взуття у цьому місті. Окрім магазину під ТМ Ti Amo йому належать ще три точки з продажу взуття. Тому, обираючи нашу концепцію з-поміж інших, він, як експерт у цій справі, зважив всі "за" та "проти", - розповідає комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева. - Магазин розташовується на центральній вулиці міста, в новому торговельному центрі з високим рівнем відвідуваності. В ньому представлений широкий та різноманітний асортиментний ряд відомих брендів. Дизайн торговельної точки - легкий та привабливий. Одна зі стін - повністю прозора. Цим магазин ТМ Ti Amo вигідно вирізняється від інших. Все це зумовило хороші продажі з перших ж днів функціонування торговельної точки".

Нині компанія Sico Fusion веде переговори про співпрацю з потенційними партнерами з Києва, Ялти та Москви. "У випадку московського контрагента виник ряд питань, пов'язаних із розмитненням товару та розбіжностями у законодавстві обох країн, - розповідає Наталія Зайцева. - Зараз ми перебуваємо у пошуку шляхів оптимального вирішення цієї ситуації. Хочемо, щоб співпраця була максимально комфортною та вигідною для франчайзера та франчайзі, а також - відповідала всім вимогам законодавства України та Росії".

Відкриття магазину ТМ Ti Amo потребує інвестицій в розмірі від 300 тис. грн. Згідно з підрахунками франчайзера, щомісячний чистий прибуток торговельної точки повинен становити 50 тис. грн. Таким чином, окупається проект вже за перших 12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank