21.05.2013

"Из деревни!" дебютує за кордоном

В літню пору інтернет - магазини екологічно-чистої продукції запрацюють в Росії та Казахстані

З приходом літа франчайзингова мережа ТМ "Из деревни!" поповниться одразу кількома партнерськими відділеннями. "У червні розпочнуть роботу інтернет-магазини в Сімферополі та Дніпропетровську, в серпні - в Києві та казахскій столиці Алматі, а на початку вересня - в Запоріжжі та Ростові-на-Дону", - розповідає керівник проекту "Из деревни!" Володимир Демяненко. Компанія вже зареєструвала торговельну марку у Росії та Казахстані. При цьому, з огляду на культурні особливості останньої країни, назва, дизайн бренду та асортимент - дещо змінені.

Из деревни

Для бізнесу під ТМ "Из деревни!" необхідне складське приміщення площею від 200 м2 з можливістю прибудови холодильних камер (всередині або ззовні) 60 м2, розташоване якомога ближче до спальних районів міста.

"Літня пора - найкращий період для відкриття інтернет-магазинів ТМ "Из деревни!". Адже до найбільш активного сезону, який розпочинається в жовтні, партнер може налагодити співпрацю з потрібними постачальниками та сформувати повноцінну клієнтську базу, - стверджує Володимир Демяненко. - Саме тому своїм франчайзі ми рекомендуємо запускати бізнес до середини жовтня".

Франчайзингова пропозиція ТМ "Из деревни!" орієнтована на міста з кількістю населення від 300 тисяч жителів, бажано - обласні центри. Франчайзер забезпечує своїх партнерів системою продажів зі всіма інфраструктурами, системами CRM, контролю складу та логістики. Для того, щоб розпочати бізнес під цією торговельною маркою, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від € 75 тис., паушальний внесок становить € 10 тис., роялті - 6% від обороту.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Из деревни! дебютує за кордоном

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank