Из деревни! дебютує за кордоном

Вівторок
21.05.2013
В літню пору інтернет - магазини екологічно-чистої продукції запрацюють в Росії та Казахстані
 

З приходом літа франчайзингова мережа ТМ "Из деревни!" поповниться одразу кількома партнерськими відділеннями. "У червні розпочнуть роботу інтернет-магазини в Сімферополі та Дніпропетровську, в серпні - в Києві та казахскій столиці Алматі, а на початку вересня - в Запоріжжі та Ростові-на-Дону", - розповідає керівник проекту "Из деревни!" Володимир Демяненко. Компанія вже зареєструвала торговельну марку у Росії та Казахстані. При цьому, з огляду на культурні особливості останньої країни, назва, дизайн бренду та асортимент - дещо змінені.

"Літня пора - найкращий період для відкриття інтернет-магазинів ТМ "Из деревни!". Адже до найбільш активного сезону, який розпочинається в жовтні, партнер може налагодити співпрацю з потрібними постачальниками та сформувати повноцінну клієнтську базу, - стверджує Володимир Демяненко. - Саме тому своїм франчайзі ми рекомендуємо запускати бізнес до середини жовтня".

Франчайзингова пропозиція ТМ "Из деревни!" орієнтована на міста з кількістю населення від 300 тисяч жителів, бажано - обласні центри. Франчайзер забезпечує своїх партнерів системою продажів зі всіма інфраструктурами, системами CRM, контролю складу та логістики. Для того, щоб розпочати бізнес під цією торговельною маркою, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від € 75 тис., паушальний внесок становить € 10 тис., роялті - 6% від обороту.