Из деревни! дебютує за кордоном

Вівторок
21.05.2013
В літню пору інтернет - магазини екологічно-чистої продукції запрацюють в Росії та Казахстані
 

З приходом літа франчайзингова мережа ТМ "Из деревни!" поповниться одразу кількома партнерськими відділеннями. "У червні розпочнуть роботу інтернет-магазини в Сімферополі та Дніпропетровську, в серпні - в Києві та казахскій столиці Алматі, а на початку вересня - в Запоріжжі та Ростові-на-Дону", - розповідає керівник проекту "Из деревни!" Володимир Демяненко. Компанія вже зареєструвала торговельну марку у Росії та Казахстані. При цьому, з огляду на культурні особливості останньої країни, назва, дизайн бренду та асортимент - дещо змінені.

"Літня пора - найкращий період для відкриття інтернет-магазинів ТМ "Из деревни!". Адже до найбільш активного сезону, який розпочинається в жовтні, партнер може налагодити співпрацю з потрібними постачальниками та сформувати повноцінну клієнтську базу, - стверджує Володимир Демяненко. - Саме тому своїм франчайзі ми рекомендуємо запускати бізнес до середини жовтня".

Франчайзингова пропозиція ТМ "Из деревни!" орієнтована на міста з кількістю населення від 300 тисяч жителів, бажано - обласні центри. Франчайзер забезпечує своїх партнерів системою продажів зі всіма інфраструктурами, системами CRM, контролю складу та логістики. Для того, щоб розпочати бізнес під цією торговельною маркою, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від € 75 тис., паушальний внесок становить € 10 тис., роялті - 6% від обороту.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?