16.05.2013

Crocs експериментує у Dream Town

В одному з провідних торговельно-розважальних центрів Києва партнерська точка мережі відкрилася у незвичному форматі

Розвиток франчайзингової мережі ТМ Crocs набирає обертів в Україні. Днями чергова партнерська точка компанії відкрилася на другому поверсі столичного ТРЦ Dream Town. Магазин розташувався на торговельній площі 10 м2. Цей формат в Україні франчайзер практикує вперше. Адже інші точки мережі працюють у приміщеннях з розмірами від 30 до 140 м2. На такий експеримент компанія пішла для того, щоб максимізувати фінансові результати франчайзі.

Crocs Фото Crocs

Фірмовий кіоск ТМ Crocs в ТРЦ Dream Town.

"Перед нами стояв вибір: відкрити стандартний магазин у ТРЦ із середнім рівнем людського трафіку, або ж організувати фірмовий кіоск в ТРЦ Dream Town, - розповідає Олена Тєряєва, представник бренду Crocs в Україні. - Звісно, ми, дбаючи про майбутнє бізнесу франчайзі, порекомендували йому обрати другий варіант. Адже прохідність торговельного центру - це фактор, набагато важливіший, ніж розмір торговельної площі. Відкриття магазину співпало із сезонною активізацією продажів, а тому з першого ж дня роботи магазину його відвідує багато покупців".

Партнерська пропозиція ТМ Crocs розрахована на міста з кількістю населення від 300 тис. чоловік. Торговельні точки мережі відкриваються у великих торговельних центрах та на центральних вулицях міста. Для того, щоб розпочати співпрацю з франчайзером, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 30 тис. Франчайзер організовує навчання персоналу, допомагає у створенні дизайн-проекту та забезпечує участю у всеукраїнській маркетинговій програмі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Crocs експериментує у Dream Town

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank