Четвер
16.05.2013
В одному з провідних торговельно-розважальних центрів Києва партнерська точка мережі відкрилася у незвичному форматі
 

Розвиток франчайзингової мережі ТМ Crocs набирає обертів в Україні. Днями чергова партнерська точка компанії відкрилася на другому поверсі столичного ТРЦ Dream Town. Магазин розташувався на торговельній площі 10 м2. Цей формат в Україні франчайзер практикує вперше. Адже інші точки мережі працюють у приміщеннях з розмірами від 30 до 140 м2. На такий експеримент компанія пішла для того, щоб максимізувати фінансові результати франчайзі.

"Перед нами стояв вибір: відкрити стандартний магазин у ТРЦ із середнім рівнем людського трафіку, або ж організувати фірмовий кіоск в ТРЦ Dream Town, - розповідає Олена Тєряєва, представник бренду Crocs в Україні. - Звісно, ми, дбаючи про майбутнє бізнесу франчайзі, порекомендували йому обрати другий варіант. Адже прохідність торговельного центру - це фактор, набагато важливіший, ніж розмір торговельної площі. Відкриття магазину співпало із сезонною активізацією продажів, а тому з першого ж дня роботи магазину його відвідує багато покупців".

Партнерська пропозиція ТМ Crocs розрахована на міста з кількістю населення від 300 тис. чоловік. Торговельні точки мережі відкриваються у великих торговельних центрах та на центральних вулицях міста. Для того, щоб розпочати співпрацю з франчайзером, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 30 тис. Франчайзер організовує навчання персоналу, допомагає у створенні дизайн-проекту та забезпечує участю у всеукраїнській маркетинговій програмі.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію