15.05.2013

BurgerCLUB відкриває курортний сезон

Навесні ще один партнерський ресторан компанії з’явився у Бердянську

Мережа закладів швидкого харчування ТМ BurgerCLUB продовжує розвиватися на території України та за кордоном. Ресторани відкриваються не лише у великих містах, але й в невеликих курортних. Так, нещодавно черговий партнерський заклад компанії розпочав роботу на території сонячного Бердянську.

BurgerCLUB, Бердянськ Фото BurgerCLUB

Ресторан ТМ BurgerCLUB у м. Бердянськ

"Ресторан знаходиться недалеко від моря, у центральній частині міста, - розповідає менеджер з розвитку мережі BurgerCLUB Оксана Дендеря. - Власнику цього закладу належить місцевий готель, проте він вже давно мріяв зайнятися бізнесом у сфері фаст - фуду. Ось його мрія й здійснилася. Тепер жителі та гості цього красивого міста можуть сповна насолодитись яскравим інтер'єром та смачними стравами, виготовленими виключно зі свіжої, якісної продукції".

Паралельно з розвитком мережі ТМ BurgerCLUB активно працює над розширенням кола власних клієнтів, впроваджуючи різноманітні промо-акції та тематичні заходи. Так, 27 квітня, з нагоди відкриття 50-го ресторану торговельної марки, у ТРЦ "Французький Бульвар" відбулася вечірка Burger Club Party під гаслом "Gago Jackson". Спеціальним гостем заходу став професійний двійник Майкла Джексона, переможець міжнародного гала-шоу "Хвилина Слави".

На сьогодні під ТМ BurgerCLUB функціонує 58 закладів в Україні, Росії та Казахстані. Для того, щоб стати партнером компанії, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 440 тис. грн до 520 тис. грн. Традиційний формат бізнесу можна доповнити міні-кав'ярнею CoffeeCLUB.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank