15.05.2013

BurgerCLUB відкриває курортний сезон

Навесні ще один партнерський ресторан компанії з’явився у Бердянську

Мережа закладів швидкого харчування ТМ BurgerCLUB продовжує розвиватися на території України та за кордоном. Ресторани відкриваються не лише у великих містах, але й в невеликих курортних. Так, нещодавно черговий партнерський заклад компанії розпочав роботу на території сонячного Бердянську.

BurgerCLUB, Бердянськ Фото BurgerCLUB

Ресторан ТМ BurgerCLUB у м. Бердянськ

"Ресторан знаходиться недалеко від моря, у центральній частині міста, - розповідає менеджер з розвитку мережі BurgerCLUB Оксана Дендеря. - Власнику цього закладу належить місцевий готель, проте він вже давно мріяв зайнятися бізнесом у сфері фаст - фуду. Ось його мрія й здійснилася. Тепер жителі та гості цього красивого міста можуть сповна насолодитись яскравим інтер'єром та смачними стравами, виготовленими виключно зі свіжої, якісної продукції".

Паралельно з розвитком мережі ТМ BurgerCLUB активно працює над розширенням кола власних клієнтів, впроваджуючи різноманітні промо-акції та тематичні заходи. Так, 27 квітня, з нагоди відкриття 50-го ресторану торговельної марки, у ТРЦ "Французький Бульвар" відбулася вечірка Burger Club Party під гаслом "Gago Jackson". Спеціальним гостем заходу став професійний двійник Майкла Джексона, переможець міжнародного гала-шоу "Хвилина Слави".

На сьогодні під ТМ BurgerCLUB функціонує 58 закладів в Україні, Росії та Казахстані. Для того, щоб стати партнером компанії, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 440 тис. грн до 520 тис. грн. Традиційний формат бізнесу можна доповнити міні-кав'ярнею CoffeeCLUB.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BurgerCLUB відкриває курортний сезон

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank