14.05.2013

il Gelato перевтілюється щосезону

Влітку франчайзі компанії реалізовують італійське морозиво, а в холодну пору пропонують каву з європейськими солодощами

Італійське вершкове морозиво ТМ il Gelato реалізовується нині в більш, ніж 50 торговельних точках на території України. Можливості співпраці, які пропонує франчайзер, - доволі широкі. Партнер може організувати роботу одного торговельного візка, а може - відкрити повноцінне джелатерія-кафе. "В останньому випадку торговельна точка може функціонувати на протязі всього року, - представник концепції il Gelato Андрій. - Адже з приходом осені заклад автоматично перетворюється на кав'ярню, в якій можна скуштувати смачної кави та якісних кондитерських виробів європейського класу: тортів, печива, булочок та десертів з морозива".

il Gelato Фото il Gelato

Морозиво ТМ il Gelato виготовлене за унікальною італійською рецептурою та технологіями. Зараз в асортименті торговельних точок - більше 20 пропозицій.

Морозиво ТМ il Gelato виготовлене за унікальною італійською рецептурою та технологіями. Зараз в асортименті торговельних точок - більше 20 пропозицій. Морозиво реалізується в торговельних центрах, літніх кафе, на території пляжів, парків, набережних та в інших місцях з високим людським трафіком. Торговельні точки ТМ il Gelato працюють як у мільйонниках, так і в містах з кількістю населення від 30 тис. чоловік. Залежно від домовленостей, партнери можуть володіти однією точкою, або ж контролювати роботу мережі в своєму регіоні. В останньому випадку підприємцеві належить не лише мережа монобрендових візків il Gelato у місті, але він також працює із місцевим сегментом HoReCa.

Для відкриття торговельної точки ТМ il Gelato необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 8 до 240 тис. грн, залежно від обраного формату. Співпраця не передбачає оплати паушального внеску та роялті.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
il Gelato перевтілюється щосезону

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank