14.05.2013

il Gelato перевтілюється щосезону

Влітку франчайзі компанії реалізовують італійське морозиво, а в холодну пору пропонують каву з європейськими солодощами

Італійське вершкове морозиво ТМ il Gelato реалізовується нині в більш, ніж 50 торговельних точках на території України. Можливості співпраці, які пропонує франчайзер, - доволі широкі. Партнер може організувати роботу одного торговельного візка, а може - відкрити повноцінне джелатерія-кафе. "В останньому випадку торговельна точка може функціонувати на протязі всього року, - представник концепції il Gelato Андрій. - Адже з приходом осені заклад автоматично перетворюється на кав'ярню, в якій можна скуштувати смачної кави та якісних кондитерських виробів європейського класу: тортів, печива, булочок та десертів з морозива".

il Gelato Фото il Gelato

Морозиво ТМ il Gelato виготовлене за унікальною італійською рецептурою та технологіями. Зараз в асортименті торговельних точок - більше 20 пропозицій.

Морозиво ТМ il Gelato виготовлене за унікальною італійською рецептурою та технологіями. Зараз в асортименті торговельних точок - більше 20 пропозицій. Морозиво реалізується в торговельних центрах, літніх кафе, на території пляжів, парків, набережних та в інших місцях з високим людським трафіком. Торговельні точки ТМ il Gelato працюють як у мільйонниках, так і в містах з кількістю населення від 30 тис. чоловік. Залежно від домовленостей, партнери можуть володіти однією точкою, або ж контролювати роботу мережі в своєму регіоні. В останньому випадку підприємцеві належить не лише мережа монобрендових візків il Gelato у місті, але він також працює із місцевим сегментом HoReCa.

Для відкриття торговельної точки ТМ il Gelato необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 8 до 240 тис. грн, залежно від обраного формату. Співпраця не передбачає оплати паушального внеску та роялті.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank