Понеділок
13.05.2013
Задля мінімізації фінансових ризиків компанії Maratex та "Італіан Фешн" змінили умови співпраці
 

У 2012 році мережа магазинів модного одягу ТМ OVS стартувала в Україні. Вітчизняним партнером італійського бренду стала компанія Maratex. Торговельна марка OVS стала альтернативою британській мережі Peacocks, з якою Maratex розірвала співпрацю напередодні. Таким чином, колишні точки Peacocks компанія переформатувала під OVS. Співпраця Maratex та OVS починалася на умовах франчайзингу. Проте зараз партнери вирішили створити спільне підприємство (СП). Дочірня компанія OVS, "Італіан Фешн", вже отримала від Антимонопольного комітету дозвіл на купівлю частки дочірнього підприємства Maratex. Тепер партнери обговорюють умови співпраці та подальші плани щодо розвитку.

Співвласник Maratex, Дмитро Єрмоленко, стверджує, що на теперішньому етапі розвитку вітчизняного ринку рітейлу доцільніше розвивати бізнес, як СП. Адже в такому випадку фінансові ризики рівномірно розподілені між учасниками, а виробник продає свою продукцію СП по собівартості.

На сьогодні мережа магазинів OVS об'єднує 668 магазинів у всьому світі. В Україні та Росії бренд представлений 30 торговельними точками.