08.05.2013

Зелене світло для автокав’ярень?

Мобільні кав’ярні продовжать свою роботу до остаточного рішення мерії

25 квітня в центрі Києва згоріла автокав'ярня. Той факт, що мобільний точка працювала на газовому балоні, прискорив процес прийняття рішення місцевою владою про заборону діяльності автомобільних кав'ярень, які користуються цим пристосуванням. Сьогодні ж, до розробки нових правил, чиновники постановили залишити кав'ярні на вулицях.

Вибух на Подолі Фото facebook.com

Пожежа відбулася близько 12:30, неподалік від Гостинного Двору на Подолі.

«Ми готуємо проект, з чітким списком документів, необхідних для роботи кав'ярень, у тому числі те, що може бути для них носієм енергії. Потім настане черга і решті «торгівлі на колесах». Якщо не встигнемо підготувати правила для мобільних кав'ярень до найближчої сесії Київради, то на наступну точно винесемо», - обіцяє Анатолій Голубченко, перший заступник глави КМДА.

Сфера мобільних кав'ярень - одна з галузей, яка практикує франчайзинг. Партнерські пропозиції на цьому ринку мають такі торгові марки, як Don Pedro, Del Centra і Кава Nova. Як ситуація, що сталася, позначиться на діяльності франчайзерів та привабливості їхніх пропозицій? Чи вдастся Асоціації мобільних кав'ярень відстояти права цієї спільноти підприємців? Побачимо згодом.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Зелене світло для автокав’ярень?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank