03.05.2013

Мелон Фешн Груп: Казахстан замість України?

Компанія запустила перший магазин в Казахстані, тоді як українську мережу віддала новому власнику

Першою на казахський ринок вийшла концепція befree. Франчайзинговий магазин відкрився в ТЦ "Тамаша", що в місті Атиру. На запуск цієї точки партнер витратив близько $ 100 тис. "Для нас це важливий перший крок в освоєнні нового для нас ринку Казахстану. Маючи достатньо серйозний досвід самостійного розвитку на ринку України, ми прийшли до рішення, що більш ефективною для розвитку на території Казахстану для нас стане співпраця за системою франчайзингу, тим більше що створення Митного союзу значно спростило завдання як для нас, так і для нашого партнера. Ми впевнені, що це тільки перший крок на даному ринку. Зараз ми ведемо переговори щодо нових відкриттів в цьому регіоні", - йдеться у зверненні Михайла Уржумцева, генерального директора ВАТ "Мелон Фешн Груп".

befree Фото Фотоархів компанії "Мелон Фешн Груп"

У відкриття першого в Казахстані магазину befree партнер інвестував близько $ 100 тис.

В той же час колишніми українськими магазинами "Мелон Фешн Груп" вже управляє естонська компанія KarKat Fashion Group. Наступник впевнений у хорошому потенціалі вітчизняного ринку, а тому не лише розвиватиме вже існуючу мережу ( а це - 10 магазинів Women'secret та 2 магазини Springfield), але й виведе нові бренди: Cortefiel та Pedro Del Hierro. "Протягом 5 років ми відкриємо в Україні до 45 магазинів, з яких вісім - Cortefiel і сім - Pedro Del Hierro, - повідомила в інтерв'ю виданню "Forbes Україна" директор KarKat Fashion Group Каріна Сілдник. - Цього року ми зосередимося на реконструкції старих магазинів і пошуку місця для нових. Також протягом п'яти років плануємо відкрити 19 магазинів Women'secret і 10 - Springfield. Але все залежить від того, як розвиватиметься ринок, в тому числі і торговельної нерухомості".

Компанія "Мелон Фешн Груп" доповнює ряд російських компаній, які відмовились від розвитку бізнесу на території України. Нещодавно закрилися всі власні торговельні точки ТМ Finn Flare, а рік тому згорнулася діяльність власних магазинів ТМ Sela. Однак естонська KarKat Fashion Group впевнена в потенціалі вітчизняного ринку та вже запланувала стратегію розвитку на найближчі кілька років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Мелон Фешн Груп: Казахстан замість України?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank