30.04.2013

Terra Оrganica йде у мільйонники

Торговельні точки з продажу органічної продукції відкриватимуться в торговельних центрах та супермаркетах

Понад 5 років компанія БІО ОРГАНІК здійснює оптово-роздрібну торгівлю органічною продукцією на території України. Зважаючи на постійне зростання попиту на органіку компанія вирішила розпочати розвиток франчайзингової мережі. Вітчизняним підприємцям франчайзер запропонував дерев'яні торгові стійки з продажу органічних продуктів харчування під ТМ Terra Оrganica, які розташовуватимуться в торговельних центрах та супермаркетах міста. Розвиток мережі компанія планує у містах-мільйонниках.

Terra Оrganica Фото Terra Оrganica

У планах компанії - розвинути мережу із 100 точок ТМ Terra Оrganica на території України.

"Наша пропозиція унікальна тим, що ми пропонуємо своїм партнерам співпрацю з постачальниками відбірної органічної продукції. Наші товари є екологічно-чистими і це підтверджується спеціальним значком органіки ЄС, - стверджує засновниця ТОВ "БІ ОРГАНІК" Ольга Іванова. - Крім цього, ми пропонуємо франчайзі надзвичайно широкий асортимент. Це повний споживчий кошик органічної продукції, в який входять молочні продукти, хліб, бакалія, м'ясо, овочі, солодке та крупи".

Згідно умов співпраці, продукція під ТМ Terra Оrganica повинна займати не менше 30% асортименту торговельної точки. Продукти, які швидко псуються, франчайзер рекомендує закупати на локальному ринку. "Наша компанія входить в Федерацію органічного руху України. А тому ми володіємо повною інформацією про ферми, які виробляють органічну продукцію на території України. Таким чином, наші партнери отримують комплексну інформаційну підтримку та можуть бути впевнені в тому, що на їхніх стійках реалізується якісна, екологічно чиста продукція", - зазначає Ольга Іванова.

Для того, щоб відкрити торговельну точку під ТМ Terra Оrganica, необхідно володіти інвестиціями в розмірі 40 тис. грн. В цю суму входить вартість обладнання, товарний запас та паушальний внесок. Якщо партнер хоче відкрити більше, ніж один франчайзинговий об'єкт, паушальний внесок сплачується лише єдиноразово. Орієнтовний термін окупності становить від 5 місяців.

В планах компанії - розвинути мережу з близько 100 точок на території України. Оскільки органічна продукція може розповсюджуватися лише локально, виходу на російський та європейський ринки ТМ Terra Оrganica не планує.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Terra Оrganica йде у мільйонники

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank