30.04.2013

Terra Оrganica йде у мільйонники

Торговельні точки з продажу органічної продукції відкриватимуться в торговельних центрах та супермаркетах

Понад 5 років компанія БІО ОРГАНІК здійснює оптово-роздрібну торгівлю органічною продукцією на території України. Зважаючи на постійне зростання попиту на органіку компанія вирішила розпочати розвиток франчайзингової мережі. Вітчизняним підприємцям франчайзер запропонував дерев'яні торгові стійки з продажу органічних продуктів харчування під ТМ Terra Оrganica, які розташовуватимуться в торговельних центрах та супермаркетах міста. Розвиток мережі компанія планує у містах-мільйонниках.

Terra Оrganica Фото Terra Оrganica

У планах компанії - розвинути мережу із 100 точок ТМ Terra Оrganica на території України.

"Наша пропозиція унікальна тим, що ми пропонуємо своїм партнерам співпрацю з постачальниками відбірної органічної продукції. Наші товари є екологічно-чистими і це підтверджується спеціальним значком органіки ЄС, - стверджує засновниця ТОВ "БІ ОРГАНІК" Ольга Іванова. - Крім цього, ми пропонуємо франчайзі надзвичайно широкий асортимент. Це повний споживчий кошик органічної продукції, в який входять молочні продукти, хліб, бакалія, м'ясо, овочі, солодке та крупи".

Згідно умов співпраці, продукція під ТМ Terra Оrganica повинна займати не менше 30% асортименту торговельної точки. Продукти, які швидко псуються, франчайзер рекомендує закупати на локальному ринку. "Наша компанія входить в Федерацію органічного руху України. А тому ми володіємо повною інформацією про ферми, які виробляють органічну продукцію на території України. Таким чином, наші партнери отримують комплексну інформаційну підтримку та можуть бути впевнені в тому, що на їхніх стійках реалізується якісна, екологічно чиста продукція", - зазначає Ольга Іванова.

Для того, щоб відкрити торговельну точку під ТМ Terra Оrganica, необхідно володіти інвестиціями в розмірі 40 тис. грн. В цю суму входить вартість обладнання, товарний запас та паушальний внесок. Якщо партнер хоче відкрити більше, ніж один франчайзинговий об'єкт, паушальний внесок сплачується лише єдиноразово. Орієнтовний термін окупності становить від 5 місяців.

В планах компанії - розвинути мережу з близько 100 точок на території України. Оскільки органічна продукція може розповсюджуватися лише локально, виходу на російський та європейський ринки ТМ Terra Оrganica не планує.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank