29.04.2013

CASABLANCA: південно-східний курс

Мережа магазинів біжутерії та аксесуарів львівської компанії активно розширюється у східному та південному напрямках

В березні цього року мережа магазинів біжутерії та аксесуарів під ТМ Casablanca поповнилась одночасно двома точками у Сімферополі та Луганську. "Партнер із Сімферополя розмістив острівок під ТМ Casablanca в одному з найжвавіших торговельних центрів міста - в ТРЦ "FM". З приходом літа потік туристів помітно зростає, а отже, очікуємо на високі прибутки. В подальшому франчайзі розвиватиме у місті власну мережу, - розповідає власник мережі магазинів Casablanca Ігор Пешко. - Аналогічна ситуація й у Харкові. Це місто дуже активне. Тут багато молоді та студентів. Тому початок роботи виявився надзвичайно успішним. Зараз партнер відкрив один острівок, проте в подальшому планує розширювати цей бізнес".

CASABLANCA Фото CASABLANCA

В березні острів під ТМ CASABLANCA відкрився в сімферопольському ТРЦ "FM".

Спершу розвиток мережі ТМ Casablanca проходив, в основному, в західному регіоні України. Проте в один момент в компанії з'явилося багато зацікавлених у співпраці потенційних франчайзі у східному та південному напрямках. Тому зараз підібрати для себе біжутерію та аксесуари ТМ Casablanca можуть жителі Луганська, Сєвєродонєцка, Сімферополя та Харкова. Франчайзер продовжує вести переговори з зацікавленими підприємцями зі всієї України. Наступне франчайзингове відкриття відбудеться у травні в Івано-Франківську. Це буде магазин самообслуговування, і вже друга точка у місті.

Разом з тим, компанія постійно поповнює та оновлює асортимент торговельних точок. "Зараз у наших магазинах з'явилося багато яскравого літнього товару. Розширилася кількість пропозицій в напрямку гаманців та аксесуарів для волосся, - розповідає Ігор Пешко. - Ми постійно поновлюємо асортимент та дотримуємось демократичної цінової політики. Це надає нам хороші конкурентні переваги на ринку".

Своїм партнерам компанія пропонує два формати співпраці: "острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі близько дві третини "острівців".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
CASABLANCA: південно-східний курс

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank