25.04.2013

Finn Flare зупиниться на франчайзингу?

Компанія закрила в Україні всі власні магазини

Влітку 2011 року фінська компанія Ruveta OY вийшла на український ринок з грандіозними планами інвестувати в розвиток вітчизняної мережі магазинів одягу ТМ Finn Flare близько 1 млн €. Спершу франчайзер відкривав як власні, так і франчайзингові магазини. Зараз всі власні торговельні точки закрилися. Залишилися тільки партнерські. В інтерв'ю виданню "РБК daily" президент компанії Ксенія Рясова сповістила про те, що тепер в Україні працюватимуть лише франчайзингові магазини. Це рішення вона пояснила недосконалістю українського законодавства, яке значно ускладнює процес ведення бізнесу.

Finn Flare, вітрина магазину, манекени Фото Finn Flare

Виробництво одягу на фінській фабриці FiNN FLARE розпочалося в 1965 році.

Рік тому таке ж рішення прийняв інший російський рітейлер - корпорація Sela. Закривши власні магазини, франчайзер залишив ринок українським франчайзі. Своє рішення компанія мотивувала можливістю виникнення конфлікту інтересів з партнерами. Проте учасники ринку вважали, що ситуацію спричинила необхідність скоротити витрати корпорації.

На сьогодні мережа Finn Flare представлена 350 магазинами в Росії, Україні та Казахстані. Виробництво одягу на фінській фабриці FiNN FLARE розпочалося в 1965 році. В 1997 році відкрилося перше представництво в Росії, а в 2003 році - розпочався розвиток мережі. В 2006 Ruveta OY, котрій належать права на ТМ FiNN FLARE, очолила Ксенія Рясова, яка до цього часу була головним дистрибютором компанії в Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Finn Flare зупиниться на франчайзингу?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank