24.04.2013

Vianor Express: спрощена концепція для франчайзі

Завдяки новому формату шинний сервіс Vianor стане доступним на АЗС та в автосалонах

Компанія Nokian Tyres, якій належить мережа шинних центрів Vianor, запустила новий формат співпраці з франчайзі: Vianor Express. Презентація концепції відбулася 22 квітня на прес-конференції, приуроченій цій події. Партнерський проект вже працює в Києві, Харкові, Дніпропетровську та Кіровограді. "Сьогодні на території України відкрито 10 шинних центрів Vianor Express, - розповідає Павло Гідзіль, комерційний директор компанії Nokian Tyres Україна. - Новий формат орієнтований на АЗС, автосалони та інші майданчики такого типу".

Vianor Express Фото Vianor Express

Vianor Express у Харкові

Нова концепція надає можливість організувати шинний сервіс на базі вже існуючого бізнесу, а тому інвестиції, витрачені на запуск проекту, помітно зменшуються. "Сума коштів, необхідних для відкриття шинного центру Vianor Express, залежить від обраного об'єкту та розраховується індивідуально, - зазначає Павло Гідзіль. - Тому універсального бюджету не існує. Незмінними залишаються лише інвестиції, необхідні для брендування торговельної точки. Вони становлять близько 7 тисяч євро. Впроваджуючи новий формат ми поставили собі за мету стати ближчим до кінцевого споживача та наростити темпи зростання мережі".

Згідно вимог до місцерозташування, шинні центри Vianor Express повинні розміщуватися на "червоній" лінії проїжджої частини або біля АЗС, автосалону чи авторинку. Обов'язковою є наявність сервісної зони для хоча б одного посту "шиномонтажу" та паркової зони для, щонайменше, 2 машин.

Проект Vianor Express реалізовується не лише в Україні. Наприкінці 2012 року компанія Nokian Tyres PLC підписала угоду про співпрацю з багатопрофільною корпорацією Wissol Груп про впровадження цього формату в Грузії. Корпорація володіє більш ніж сотнею АЗС, на яких і відкриваються нові шинні центри.

На сьогодні мережа Vianor представлена 142 шинними центрами в Україні. Загалом у світі відкрито 1037 представнитств у 25 країнах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Vianor Express: спрощена концепція для франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank