23.04.2013

Синій Слон: бізнес з любов’ю до дітей

Франшиза видавництва персоналізованих книг стартувала в Україні

У 2012 році чеська концепція "Синій Слон", в основі якої лежить створення персоналізованих книг для дітей, вийшла на вітчизняний ринок за допомогою мастер-франчайзингу. Український партнер компанії, Віктор Шабанов, став офіційним представником видавництва в Україні та взявся за залучення франчайзі. Тепер під торговельною маркою "Синій Слон" можуть працювати як підприємці з налагодженими ринками збуту, так і люди, що прониклися любов'ю до дітей та прагнуть змін у своєму житті. "Оскільки проект має освітній характер, важливо, щоб у минулому партнер мав певне відношення до навчальних програм, - стверджує Віктор Шабанов. - Також вітається, якщо у франчайзі вже є досвід ведення власного бізнесу або здійснення прямих продажів".

Синій Слон Фото Українська філія видавницького дому «Синій Слон»

"Синій Слон" - унікальна концепція бізнесу , що полягає у створенні дитячих видань, у яких дитина стає активним учасником казкової історії.

Перед тим, як розпочати роботу під логотипом "Синій Слон" підприємцеві необхідно обрати ту ринкову нішу, в якій він почуватиметься найбільш комфортно і яка принесе йому найкращі прибутки. "Франчайзі може співпрацювати з корпоративними клієнтами, відділами освіти, навчальними закладами або конкретними споживачами, - розповідає Віктор Шабанов. - Ми аналізуємо місцевий ринок та допомагаємо партнерові визначитися з цільовою аудиторією".

Для створення персоналізованих книг для дітей використовуються стандартизовані сюжети. Змінюються лише імена головних та другорядних героїв, місто проживання дитини та присвята на перших сторінках. Починаючи з 2010 року компанія співпрацює з молодими письменниками та ілюстраторами. Тому кількість сюжетів постійно поповнюється. "Залучатимемо молодих митців і в Україні, - розповідає Віктор Шабанов. - Таким чином ми не лише урізноманітнимо наш асортимент, але й підтримаємо молодих авторів та художників. Також плануємо організувати загальнонаціональну програму клубів "Синього Слона", де батьки-клієнти зможуть відвідувати семінари, присвячені дитячій психології і актуальним питанням дитячого виховання".

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "Синій Слон", необхідно володіти мінімальними інвестиціями в розмірі від 7 тис. грн. Вартість ліцензії на 50 тис. населення становить 4 тис. грн, проте, якщо франчайзі бажає охопити більшу територію, вона збільшується до 8-15 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Синій Слон: бізнес з любов’ю до дітей

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank