29.04.2013

Весняний старт

"Навесні, коли наплив туристів збільшується на 60%, власну справу розпочинати найкраще", - стверджує керівник відділу франчайзингу мережі "Join UP Турагенція" Наталія Контемир

Які головні тенденції простежуються у вітчизняній туристичній галузі в період літнього відпочинку?
Після 120 днів зими спраглі за сонцем українці активно готуються до літнього відпочинку. За статистичними даними, основними літніми напрямками 2012 року були: Греція (15%),Туреччина (22,6%), Єгипет(12,6%), Хорватія (10,3%), Болгарія (9,1%), Чорногорія (8,8%), Іспанія (8,1%), ОАЕ (2,2%), Туніс (2,2%), Кіпр (1,6%). Ці ж тенденції, за прогнозами, залишаться і в цьому році з невеликими змінами у відсотковому відношенні. Загалом спостерігається спад зацікавленості українських туристів у напрямках Туреччина і Єгипет. За даними дослідження Forbes, в середньому Туреччина і Єгипет втратять в цьому році 5-10%, тоді як з’явилась більш дешева і якісна альтернатива відпочинку у Європі – Іспанія і Греція.

Join UP! Фото Наталія Контемир

Наталія Контемир - керівник відділу франчайзингу мережі "Join UP Турагенція"

Якими з цих напрямків займається туроператор Join UP!?

Всі найпопулярніші напрямки широко представлені у Багатопрофільного туристичного оператора Join UP!, а по даним дослідження "Банко", зараз Join UP! є лідером по напрямкам ОАЕ, Болгарія та Чорногорія. Крім того, в геометричній прогресії набирають обертів такі напрямки, як Греція, Хорватія, Іспанія, Туніс та Кіпр. Тому саме навесні, коли наплив туристів сезонно збільшується на 60%, найкраще зайнятися розвитком власного бізнесу у цій галузі. Високі результати - як кількісні, так і якісні, - гарантовані.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Весняний старт

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank