Четвер
18.04.2013
Цього року в Україні відкриється не менше 5-ти брендових магазинів від Тіматі
 

Мережа монобрендових магазинів відомого російського бізнесмена, музичного продюсера та артиста Тіматі набирає обертів в Україні. Перша торговельна точка ТМ Black Star відкрилася наприкінці 2012 року в столичному ТРЦ "Ocean Plaza". Надалі київська мережа Black Star розвиватиметься власними силами компанії. Можливість відкривати франчайзингові точки отримають підприємці з регіонів.

"В цьому місяці з'явиться франчайзинговий магазин у Дніпропетровську, на стадії підписання угоди знаходиться домовленність з харківським партнером, - розповідає Павло Бальберт, керівник відділу франчайзингу ТМ "Black Star" в Україні. - Всього в 2013 ми плануємо відкрити до 5 точок у великих містах. Тому найближчим часом шанувальники Тіматі зможуть оцінити його нові колекції в Криму, Дніпропетровську, Харкові та Донецьку".

Фірмова лінійка одягу Black Star була запущена у 2010 році. Перші колекції реалізовувалися через інтернет-магазин. Згодом стартувала роздрібна торгівля в форматі "Stand Up Corner" – Timati Shop. У 2012 році компанія розробила франчазингову концепцію та взялася за її впровадження на території РФ. Зараз партнерська мережа Black Star об'єднує 30 франчайзингових точок на території Росії та СНД.