18.04.2013

Black Star виходить в регіони

Цього року в Україні відкриється не менше 5-ти брендових магазинів від Тіматі

Мережа монобрендових магазинів відомого російського бізнесмена, музичного продюсера та артиста Тіматі набирає обертів в Україні. Перша торговельна точка ТМ Black Star відкрилася наприкінці 2012 року в столичному ТРЦ "Ocean Plaza". Надалі київська мережа Black Star розвиватиметься власними силами компанії. Можливість відкривати франчайзингові точки отримають підприємці з регіонів.

Black Star Фото Black Star

Для того, щоб розпочати співпрацю з ТМ Black Star, необхідно володіти інвестиціями у розмірі $ 50 тис.

"В цьому місяці з'явиться франчайзинговий магазин у Дніпропетровську, на стадії підписання угоди знаходиться домовленність з харківським партнером, - розповідає Павло Бальберт, керівник відділу франчайзингу ТМ "Black Star" в Україні. - Всього в 2013 ми плануємо відкрити до 5 точок у великих містах. Тому найближчим часом шанувальники Тіматі зможуть оцінити його нові колекції в Криму, Дніпропетровську, Харкові та Донецьку".

Фірмова лінійка одягу Black Star була запущена у 2010 році. Перші колекції реалізовувалися через інтернет-магазин. Згодом стартувала роздрібна торгівля в форматі "Stand Up Corner" – Timati Shop. У 2012 році компанія розробила франчазингову концепцію та взялася за її впровадження на території РФ. Зараз партнерська мережа Black Star об'єднує 30 франчайзингових точок на території Росії та СНД.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank