13.04.2013

Starbucks затіяв благочинний проект

Компанія розпочинає довготривалу акцію, завдяки якій кожен відвідувач зможе пожертвувати бідному чашку кави

Британська мережа кав'ярень Starbucks збирається долучитися до глобальної благочинної акції "підвішеної кави". Вже найближчим часом відвідувачі закладів Starbucks зможуть взяти участь у благородній справі, оплативши другу чашку напою для бездомного. Крім цього сума, еквівалентна ціні оплаченої для інших кави, перераховуватиметься в благодійну організацію Oasis, представництва якої працюють нині в 35 країнах світу. Точна дата старту проекту поки що невідома, однак в компанії запевняють, що він повинен бути довготривалим та структурованим. Громадськість неоднозначно віднеслася до наміру мережевика. Одним ініціатива дуже сподобалась, інші розглядають це, як один із способів ухилення від податків.

Starbucks, франчайзинг, франшиза

На сьогодні мережа кав’ярень Starbucks охоплює більше 20 тис. закладів в 61 країні світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам.

На сьогодні мережа кав'ярень Starbucks охоплює більше 20 тис. закладів в 61 країні світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам. В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета "Комерсант Україна" пообіцяла цінителям торгової марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Starbucks затіяв благочинний проект

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank