10.04.2013

Кажан: шкіргалантерея по франчайзингу

Білоруська компанія, яка спеціалізується на авторських виробах з натуральної шкіри, шукає партнерів в Україні

Ось уже протягом чотирьох років білоруська компанія "Арт Кажан" займається виготовленням шкіряних подарунків та сувенірів ручної роботи. Закріпивши позиції на ринку своєї країни, компанія вирішила взятися за розвиток франчайзингової мережі в Україні. "У Білорусії франчайзингова схема також представлена​​, але дещо в іншому вигляді, хоча приносить позитивні результати, - стверджує представник компанії "Арт Кажан" Олександр Сухадола. - Український ринок зацікавив нас підвищеним інтересом до пропозиції та продукції в цілому. Крім цього, пілотна точка стартувала саме в Україні. Поряд з українським ринком активно розвиваємо й російський".

Кажан фото арт ател'є шкіряних виробів, Кажан фото острівця в торговому центрі Фото ООО "Кажан"

Інвестовані у франчайзингову точку ТМ "Кажан" інвестиції окупаються за термін від 6 до 12 місяців.

Асортимент компанії "Арт Кажан" складається із щоденників, шкіргалантереї, сумок та ремнів з розписом по шкірі, подарункових книг, барів, родоводів і мініатюрних книг, сувенірної та релігійної продукції. Товари виготовляються майстрами вручну та належать до широкого цінового діапазону. Франчайзер реалізовує дрібносерійні партії подарунків та приймає індивідуальні замовлення. За бажанням клієнт сам може стати дизайнером майбутнього подарунку.

Для того, щоб відкрити франчайзингову точку під ТМ "Кажан", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 15 тис. Компанія надає перевагу містам з населенням від 50 тис. чоловік. Найбільш привабливими для майбутніх відкриттів франчайзер вважає місця в торговельних центрах, що знаходяться в центральній частині міста. "Особливої ​​територіальної прив'язки щодо розміщення наших об'єктів немає. Головне, щоб продукція була затребувана та знайшла свого покупця, - стверджує Олександр Сухадола. - Сподіваємося, що результат реалізації наших планів на території України перевершить наші найсміливіші амбіції".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Кажан: шкіргалантерея по франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank