Перша Дитяча Академія у державних дитсадках

Вівторок
09.04.2013
Програмою "Життя в долонях" користуватимуться дошкільні навчальні заклади міста Києва
 

Мережа дошкільних навчальних закладів під ТМ "Перша Дитяча Академія" зайнялася впровадженням програми "Життя в долонях" в державних дитсадках. Реалізація муніципального проекту почалася в кількох дошкільних закладах міста Києва. "Ми вже провели відповідну підготовку педагогів та зараз обладнуємо дитсадки необхідним устаткуванням, - розповідає представник ТМ "Перша Дитяча Академія" Оксана Петренко. - Головними інвесторами нововведення є батьки дошкільнят та просто небайдужі до розвитку сучасної освіти люди".

Зараз мережа Першої Дитячої Академії представлена власними та франчайзинговими закладами в Києві, Севастополі, Хмельницькому, Миколаєві, Полтаві та Житомирі. Крім цього, мастер-франчайзі мережі працюють у Казахстані та Росії. "На казахському ринку наша концепція, завдяки своїй інноваційності, знаходиться поза конкуренцією, адже більшість розвиваючих центрів працюють за державними програмами, що вже застаріли, - розповідає Оксана Петренко. - Перший заклад в Росії з'явиться протягом місяця. Відкриття відбудеться в Москві. Крім цього, зараз ведемо перемовини з потенційними партнерами з більш віддалених регіонів РФ: Санкт-Петербурга, Омська та Челябінська".

Перша Дитяча Академія на українському ринку освітніх послуг з'явилася в 2010 році. Того ж року була розроблена пропозиція франчайзингової співпраці, використовувати яку компанія почала вже в 2011. Зараз в Україні функціонує 3 власних та 9 франчайзингових точок мережі. Компанія вже підписала договір регіонального партнерства з підприємцями з Дніпропетровська та Тернополя, а тому наступні відкриття відбудуться саме в цих містах.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано