09.04.2013

Перша Дитяча Академія у державних дитсадках

Програмою "Життя в долонях" користуватимуться дошкільні навчальні заклади міста Києва

Мережа дошкільних навчальних закладів під ТМ "Перша Дитяча Академія" зайнялася впровадженням програми "Життя в долонях" в державних дитсадках. Реалізація муніципального проекту почалася в кількох дошкільних закладах міста Києва. "Ми вже провели відповідну підготовку педагогів та зараз обладнуємо дитсадки необхідним устаткуванням, - розповідає представник ТМ "Перша Дитяча Академія" Оксана Петренко. - Головними інвесторами нововведення є батьки дошкільнят та просто небайдужі до розвитку сучасної освіти люди".

Перша Дитяча Академія, діти, навчання, уроки, заняття, малюки, природознавство, навчальні матеріали, іграшки, франчайзинг, франшиза Фото Перша Дитяча Академія

Навчальна програма "Життя в долонях" - це тренування восьми базових видів інтелекту дитини, розвиток критичного та логічного мислення та навчання іноземній мові у стовідсотковому мовному середовищі.

Зараз мережа Першої Дитячої Академії представлена власними та франчайзинговими закладами в Києві, Севастополі, Хмельницькому, Миколаєві, Полтаві та Житомирі. Крім цього, мастер-франчайзі мережі працюють у Казахстані та Росії. "На казахському ринку наша концепція, завдяки своїй інноваційності, знаходиться поза конкуренцією, адже більшість розвиваючих центрів працюють за державними програмами, що вже застаріли, - розповідає Оксана Петренко. - Перший заклад в Росії з'явиться протягом місяця. Відкриття відбудеться в Москві. Крім цього, зараз ведемо перемовини з потенційними партнерами з більш віддалених регіонів РФ: Санкт-Петербурга, Омська та Челябінська".

Перша Дитяча Академія на українському ринку освітніх послуг з'явилася в 2010 році. Того ж року була розроблена пропозиція франчайзингової співпраці, використовувати яку компанія почала вже в 2011. Зараз в Україні функціонує 3 власних та 9 франчайзингових точок мережі. Компанія вже підписала договір регіонального партнерства з підприємцями з Дніпропетровська та Тернополя, а тому наступні відкриття відбудуться саме в цих містах.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Перша Дитяча Академія у державних дитсадках

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank