05.04.2013

Respect: кілька салонів в одні руки

Більшість франчайзі компанії відкриває від двох магазинів торговельної марки

Мережа взуттєвих магазинів поповнилася новими торговельними точками: салони відкрилися в Херсоні, Черкасах та у Львові. Львівський Respect - вже другий магазин торговельної марки в цьому місті. Обидві точки відкриті одним й тим самим партнером. "Більшість наших франчайзі не зупиняються на одному магазині та беруться за розвиток своєї мережі, - розповідає менеджер з розвитку франчайзингових клієнтів компанії "Респект-Україна" Максим Невечеря. - Так, партнери з Луганську, Рівного та Львова мають по два салони, а підприємець, який розвиває мережу на Кримському півостові - аж п'ять".

Респект Фото "Респект-Україна"

В магазинах "Respect" представлені відомі торговельні марки: Respect, Corso Como, Mascotte, LiAnne, Marc, Rohde, Daniel Hechter, Lisette, Hardwood та інші.

Зараз під ТМ Respect працює близько 30 власних та 14 франчайзингових салонів взуття. Відкриття наступної торговельної точки заплановане у Луцьку. Перспективними для подальшого розвитку мережі компанія вважає обласні центри та великі міста, проте не відкидає можливості співпраці з підприємцями з невеликих населених пунктів.

Компанія "Респект-Україна" є представником Російської взуттєвої компанії "Респект" в Українi. Історія розвитку мережі на вітчизняному ринку розпочалася в 2004 році. Для відкриття салону Respect необхідне приміщення площею від 80 до 250 м2 в торговельному центрі або на одній із центральних вулиць міста.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Respect: кілька салонів в одні руки

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank