Respect: кілька салонів в одні руки

П'ятниця
05.04.2013
Більшість франчайзі компанії відкриває від двох магазинів торговельної марки
 

Мережа взуттєвих магазинів поповнилася новими торговельними точками: салони відкрилися в Херсоні, Черкасах та у Львові. Львівський Respect - вже другий магазин торговельної марки в цьому місті. Обидві точки відкриті одним й тим самим партнером. "Більшість наших франчайзі не зупиняються на одному магазині та беруться за розвиток своєї мережі, - розповідає менеджер з розвитку франчайзингових клієнтів компанії "Респект-Україна" Максим Невечеря. - Так, партнери з Луганську, Рівного та Львова мають по два салони, а підприємець, який розвиває мережу на Кримському півостові - аж п'ять".

Зараз під ТМ Respect працює близько 30 власних та 14 франчайзингових салонів взуття. Відкриття наступної торговельної точки заплановане у Луцьку. Перспективними для подальшого розвитку мережі компанія вважає обласні центри та великі міста, проте не відкидає можливості співпраці з підприємцями з невеликих населених пунктів.

Компанія "Респект-Україна" є представником Російської взуттєвої компанії "Респект" в Українi. Історія розвитку мережі на вітчизняному ринку розпочалася в 2004 році. Для відкриття салону Respect необхідне приміщення площею від 80 до 250 м2 в торговельному центрі або на одній із центральних вулиць міста.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва