02.04.2013

Українське майбутнє французького бізнесу

Як показали результати Franchise Expo Paris, французькі преміум-бренди зацікавлені у виході на український ринок

Вже вкотре французька столиця стала місцем проведення найбільшої європейської виставки франчайзингу. Подія відбулася в період з 24 по 27 березня та зібрала під одним дахом 420 франчайзингових концепцій з Франції, Італії, США, Канади, Нідерландів та інших країн. Крім компаній, що пропонують партнерську співпрацю, учасниками Franchise Expo Paris стали банки, консалтингові та юридичні компанії, компетентні у сфері франчайзингу. Серед них була і консалтингова компанія PROFIT system, яка з року в рік бере участь у заході. Як виявилося, близько 10 експонентів-франчайзерів зацікавлені у розвитку мережі на території України.

Franchise Expo Paris Фото PROFIT system

Близько 10 учасників цьогорічної Franchise Expo Paris виявили зацікавленість у розвитку мережі на території України.

"Незабаром на українському ринку можуть з'явитися французькі концепції ресторанів, магазинів одягу та салонів інтер'єру, - розповідає представник компанії PROFIT system Анна Меліхова. - Цікаво те, що практично всі ці франчайзери працюють у преміум-сегменті. І якщо раніше вони орієнтувалися на такі країни Центрально-Східної Європи, як Польща та Чехія, то зараз пріоритетними вважають Росію та Україну. За їхніми словами, ці ринки зараз розвиваються найбільш динамічно".

На французькому ринку працює нині більше 1,5 тис. франчайзингових систем. Разом вони об'єднують понад 60 тис. точок на території країни. Багаторічна історія сприяла розвитку культури франчайзингу, що позначилося і на його законодавчому врегулюванні. Так, Франція - одна з небагатьох країн світу, де франчайзер зобов'язаний надати франчайзі вичерпну інформацію про свою попередню діяльність, інвестиційне минуле, теперішні доходи тощо.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Українське майбутнє французького бізнесу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank