Субота
30.03.2013
Мережа wellness-студій російського франчайзера запросила до співпраці зірок шоу-бізнесу
 

Російська мережа wellness-студій легкого фітнесу та корекції фігури для жінок співпрацюватиме з представниками шоу-бізнесу. Франчайзер запустив спільний проект з Андрієм Малаховим під назвою "Худнуть всі". До участі в ньому запрошені такі відомі російські зірки, як Катерина Стриженова, Алла Довлатова та Світлана Пермякова.

Робота компанії Slimclub розпочалася в 2009 році в Краснодарі. На сьогодні мережа wellness-студій охоплює більше 90 точок на території Росії та країн СНД. Навесні 2012 року торгову марку Slimclub російська компанія зареєструвала і в Україні. Тоді перша студія фітнесу запрацювала в Донецьку. Через деякий час стало відомо, що українська точка змінила місце дислокації. Інформації щодо подальших планів розвитку мережі в Україні поки що немає.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити клінінгову компанію? Бізнес-план /18.05.2013

Хоча в середньому рентабельність клінінгового бізнесу становить 10%, це не відлякує підприємців. Адже попит на послуги щорічно збільшується