29.03.2013

ECOUA відкриває сезон

В період з квітня по листопад прибутки точок з продажу екологічно-чистих товарів збільшуються в 2-3 рази

В компанії, яка займається розвитком концепції "ECOUA", починається сезон активних продажів. Як стверджує франчайзер, у період з квітня по листопад прибутки точок з продажу екологічно-чистих товарів зростають вдвічі. ECOUA повністю сконцентрувалася на розвитку франчайзингової мережі та передає всі власні точки під керівництво партнерів-франчайзі.

ECOUA , чудогубка, чоловік продає біля стенду Фото ECOUA

Для початку бізнесу під ТМ ECOUA необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 20 тис. грн. У випадку розширення своєї роздрібної чи оптової мережі на міжрегіональному рівні знадобиться до 110 тис. грн.

"Зараз ми продаємо на Кримському півострові бізнес "під ключ". Мова йде про 17 власних точок, які знаходяться у місцях, сприятливих для хорошого прибутку, - розповідає власник ТМ ECOUA Антон Сирцев. - В цей період наша продукція продається дуже активно. Постійні притоки туристів цьому особливо сприяють". У зв'язку із початком сезону компанія організовує акцію для існуючих та потенційних франчайзі. Ціни на оптову закупівлю товарів зменшуються на 30%.

ECOUA спеціалізується на ексклюзивних екологічно чистих товарах, серед яких є чудо-губка, яка витирає найрізноманітніші поверхні і чистить замш та килими, чудо-серветка, здатна відмити будь-який жирний посуд без застосування миючих засобів, а також - відтерти начисто будь-яку тверду поверхню без застосування побутової хімії, та меланінова губка, яка розчиняє підгорілий жир, накип вапна та сліди від фломастерів і ручок. Своїм франчайзі компанія пропонує організацію точки з продажу товарів торговельної марки в ТЦ або на вулицях міста. Відкриття однієї точки потребує інвестицій в розмірі від 10 тис. грн.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank