Бізнес на питній воді: які альтернативи?

Вівторок
26.03.2013
Виробник пунктів розливу питної води пропонує два варіанти співпраці
 

Компанія, якій належить мережа з 14 пунктів розливу питної води у Сімферополі, пропонує українським підприємцям партнерську співпрацю. “Бажаючим розпочати свою справу у цій галузі ми надаємо кілька варіантів взаємодії, - розповідає представник компанії Роман. - Підприємець може придбати у нас вже готові кіоски. В цьому разі укладається договір купівлі-продажу (мінімальна партія - 6 кіосків, вартістю 52 тис. грн кожен). Другий варіант співпраці передбачає отримання права виробляти кіоски самостійно (8 тис. грн за один кіоск). У цьому випадку підписується ліцензійний договір. Разом з тим можемо забезпечити клієнта консультаційними послугами в сфері організації продажів”.

Пункти з продажу питної води розташовуються у спальних районах міста, поруч із зупинками громадського транспорту та неподалеку від великих магазинів. Тобто там, де споживачеві найкомфортніше ними користуватися. Верхня частина такого кіоску складається із великого бака з нержавіючої харчової сталі, що має хороші теплоізоляційні характеристики. В нижній частині пункту знаходиться торговий павільйон. Така двоярусна конструкція допомагає організувати торгівлю іншими товарами, збільшити площу торговельних вітрин, підключити необхідне торговельне обладнання та розмістити рекламу.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано