27.03.2013

МЕХХ працює без залишків

Бренд випускає 12 колекцій щороку, завдяки чому партнери можуть максимізувати свої прибутки

Перший український магазин під брендом МЕХХ відкрився в квітні 2003 року. Зараз вітчизняна мережа об'єднує 25 власних та 15 франчайзингових точок. Оновлення колекцій в партнерських магазинах МЕХХ відбувається 12 разів на рік. Крім того, поставки нового товару проходять кожних два тижні. "Жоден бренд не може запропонувати цього своїм франчайзі, - стверджує керівник програми франчайзингу МЕХХ Дмитро Безсмертний. - Товар завозиться в магазин 24 рази на рік. Така частота дозволяє ліквідувати проблему залишків та максимізувати прибутки підприємця: адже набагато легше розрахувати, скільки одиниць товару магазин продасть за два тижні, ніж планувати продажі одразу на півроку".

MEXX Фото MEXX

Магазини МЕХХ відкриваються на центральних вулицях міста та в хороших ТЦ. Їхня площа займає від 80 до 500 кв.м.

Франчайзі МЕХХ самостійно обирають, який товар з асортименту буде представлений в їхньому магазині. Замовлення одягу здійснюється 6 разів на рік у київському шоу-румі. Магазини МЕХХ реалізовують колекції для жінок, чоловіків, підлітків, дітей та немовлят. Також покупцеві пропонується взуття та аксесуари.

Зараз магазини мережі МЕХХ розташовуються переважно на Сході та Півночі країни. Найбільш пріоритетними для подальших відкриттів франчайзер вважає такі міста, як Запоріжжя, Кіровоград, Херсон та Львів. Для того, щоб відкрити магазин під ТМ МЕХХ, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 35 тис. та мати в наявності приміщення площею 80-500 м2. Окупність проекту настає за перших 10-24 місяці.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank