Азбука вкуса має грандіозні плани

П'ятниця
22.03.2013
Рітейлер не тільки виходить на ринок України, але й будує великі торговельні центри в Росії
 

Наприкінці січня російська мережа супермаркетів преміум-класу "Азбука вкуса" взялася за пошук персоналу для обслуговування першого київського магазину. Рітейлер відмовився від можливості франчайзингової співпраці та вирішив вийти на наш ринок самостійно. Як виявилося, український дебют - не єдина яскрава новина компанії. Тепер "Азбука вкуса" оголосила про свій намір збудувати на території московського регіону та Ленінградської області 15 нових торговельних комплексів. В цей проект рітейлер планує вкласти $ 150 млн.

Головною спонукою до такого рішення стала, як відзначають в компанії, нестача зручних та якісних торговельних центрів сегменту "середній плюс" у країні, і в Московській області зокрема. Тому в якості головних напрямків розбудови торговельних центрів "Азбука вкуса" вибрала Київське та Мінське шосе, а також - Нову Ригу.

Об'єкти займатимуть площу до 4 тис. м2 та надаватимуть в оренду місця для закладів громадського харчування, хімчисток, перукарень та інших одиниць малого бізнесу.

Мережа супермаркетів преміум-класу "Азбука вкуса" була заснована у 1997 році. На сьогодні вона об'єднує 52 магазини на території Москви, Московської області та Санкт-Петербургу. До 2018 року компанія хоче розширити мережу до 130 торговельних точок. Розвиток української мережі стане невід'ємною складовою цієї стратегії.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Франшиза - що це? /11.11.2009

Омонімія терміну франшиза зі сфери страхування та зі сфери підприємницької дільності іноді вносить деякі непорозуміння

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Бізнес на селі: норкова ферма /13.03.2012

Наскільки прибутковим є виробництво хутра в Україні?