19.03.2013

"Планета Гостеприимства" ввійшла в азарт

З початку року франчайзер відкрив більше 25 ресторанів

У січні цього року компанія "Г.М.Р. Планета Гостеприимства" відкрила більше 25 ресторанів торговельних марок "Сбарро", "Восточный Базар" та Yamkee. Майже щодня мережа поповнювалася новим закладом та зросла до 312 ресторанів у 5 країнах світу. В 2013 році компанія має намір зосередитися на збільшенні кількості франчайзингових закладів. Можливо, франчайзі "Г.М.Р. Планета Гостеприимства" з'являться і в Україні. Адже на виставці "Франчайзинг-2013" компанія організовувала презентацію франшиз "Сбарро", "Восточный Базар", Yamkee і "Елки-Палки".

Мережа ресторанів Фото Мережа ресторанів "Сбарро"

"Г.М.Р. Планета Гостинності" розвиває мережі ресторанів "Сбарро", "Восточный Базар", "Виаджио", "Елки-Палки" та "Маленькая Япония".

За підсумками 2012 року прибутки компанії "Г.М.Р. Планета Гостеприимства" виросли на 40%. Протягом цього періоду мережа поповнилася 70 новими закладами. Важливим чинником кількісного та фінансового зростання мережі стала співпраця з партнерами-франчайзі.

Однак, мережа ресторанів - не єдиний бізнес російської компанії "Г.М.Р. Планета Гостинності". Так, влітку минулого року франчайзер заявив, що інвестуватиме близько $ 100 млн в розвиток мережі хостелів на території Москви, Санкт-Петербургу та інших міст-мільйонників. За два роки компанія запланувала створити мережу хостелів на 5 тисяч місць та охопити нею близько 10 міст.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Планета Гостеприимства ввійшла в азарт

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank