16.03.2013

Starbucks подружився з New York Times

Тепер любителі мережі кав’ярень зможуть безкоштовно читати сайт цієї газети

Мережа кав'ярень Starbucks та газета The New York Times уклали договір про співпрацю. Відповідно до цієї угоди відвідувачі закладів кавового мережевика зможуть безкоштовно користуватися інтернет-ресурсом NYTimes.com та читати по 15 безкоштовних статей щодня. Для цього їм достатньо буде зареєструватися в мережі Starbucks Digital Network. Угода діятиме лише на території США.

Starbucks, Evolution Fresh

На сьогодні мережа кав’ярень Starbucks охоплює більше 20 тис. закладів в 61 країні світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам.

В 2011 році газета The New York Times почала вводити платний доступ до свого інтернет-ресурсу. Спочатку читачі отримали безкоштовний доступ до 20 матеріалів сайту в місяць. Потім їхня кількість поступово почала скорочуватися. До введення платного доступу сайт The New York Times був найпопулярнішим інтернет-виданням в США, адже мав 30 млн унікальних відвідувачів щомісяця. Тепер порталом користуються 668 тисяч підписчиків.

На сьогодні мережа кав'ярень Starbucks охоплює більше 20 тис. закладів в 61 країні світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам. В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета "Комерсант Україна" пообіцяла цінителям торгової марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank