18.03.2013

RALF RINGER і Gucci - з однієї фабрики?

Матеріали для пошиття взуття франчайзер замовляє у виробників, з якими співпрацюють відомі у світі бренди

Компанія, якій належить бренд RALF RINGER, зуміла розвинути в Росії мережу з більш ніж 100 власних та 53 франчайзингових монобрендових магазинів. Тепер черга дійшла й до України. Зараз в нашій державі працює 6 власних та 3 франчайзингові точки RALF RINGER. Проте франчайзер націлений на активну експансію вітчизняного ринку. "В українського ринку взуття - значний потенціал. Це - непахане поле, на якому ми хочемо отримати провідні позиції, - розповідає офіційний дистриб'ютор RALF RINGER в Україні Олексій Сивак. - Зараз найбільш пріоритетною площадкою для нових відкриттів для нас є столиця. Проте партнерів шукаємо у всіх великих містах України".

RALF RINGER Фото RALF RINGER

RALF RINGER - найбільш впізнавана в Росії торговельна марка взуття. Згідно з дослідженнями, проведеними компанією, рівень її впізнаваності серед респондентів у віці від 25 до 45 років сягає 77%.

Взуття RALF RINGER виробляється з сировини, яку компанія ретельно відбирає у всьому світі. "Підошву виготовляємо самостійно. Матеріали верху постачаються з європейських країн, в основному - з Італії, - зазначає Олексій Сивак. - Матеріали верху закуповуються як в Росії, так і поставляються з європейських країн, в основному - з Італії, - відзначає Олексій Сивак. - У класичних фасонах використовується шкіра вищої якості, якою користуються Gucci та інші італійські преміум-бренди, і тому ми знаємо їхні секрети в підборі шкір!"

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ RALF RINGER, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 85 тис. та мати в наявності приміщення площею 50 м2 у місці з високим рівнем купівельного трафіку. Компанія забезпечує своїх партнерів допомогою у підборі асортименту, навчанням персоналу та комплексним аналізом продажів. Окупаеться проект RALF RINGER за термін від 20 до 24 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
RALF RINGER і Gucci - з однієї фабрики?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1171 коментарів, 284 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank