18.03.2013

RALF RINGER і Gucci - з однієї фабрики?

Матеріали для пошиття взуття франчайзер замовляє у виробників, з якими співпрацюють відомі у світі бренди

Компанія, якій належить бренд RALF RINGER, зуміла розвинути в Росії мережу з більш ніж 100 власних та 53 франчайзингових монобрендових магазинів. Тепер черга дійшла й до України. Зараз в нашій державі працює 6 власних та 3 франчайзингові точки RALF RINGER. Проте франчайзер націлений на активну експансію вітчизняного ринку. "В українського ринку взуття - значний потенціал. Це - непахане поле, на якому ми хочемо отримати провідні позиції, - розповідає офіційний дистриб'ютор RALF RINGER в Україні Олексій Сивак. - Зараз найбільш пріоритетною площадкою для нових відкриттів для нас є столиця. Проте партнерів шукаємо у всіх великих містах України".

RALF RINGER Фото RALF RINGER

RALF RINGER - найбільш впізнавана в Росії торговельна марка взуття. Згідно з дослідженнями, проведеними компанією, рівень її впізнаваності серед респондентів у віці від 25 до 45 років сягає 77%.

Взуття RALF RINGER виробляється з сировини, яку компанія ретельно відбирає у всьому світі. "Підошву виготовляємо самостійно. Матеріали верху постачаються з європейських країн, в основному - з Італії, - зазначає Олексій Сивак. - Матеріали верху закуповуються як в Росії, так і поставляються з європейських країн, в основному - з Італії, - відзначає Олексій Сивак. - У класичних фасонах використовується шкіра вищої якості, якою користуються Gucci та інші італійські преміум-бренди, і тому ми знаємо їхні секрети в підборі шкір!"

Для того, щоб відкрити магазин під ТМ RALF RINGER, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 85 тис. та мати в наявності приміщення площею 50 м2 у місці з високим рівнем купівельного трафіку. Компанія забезпечує своїх партнерів допомогою у підборі асортименту, навчанням персоналу та комплексним аналізом продажів. Окупаеться проект RALF RINGER за термін від 20 до 24 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank