15.03.2013

Еко-лавка експериментує з форматами

Компанія відкрила магазин, який вирізняється великою площею та розширеним асортиментом

Два тижні тому столична мережа магазинів з продажу натуральних, екологічних продуктів харчування під ТМ "Еко-лавка" поповнилася бутіком нового формату. Торговельна точка розташовується у приміщенні з розмірами 48 м2, тоді як інші магазини мережі займають площу від 14 до 40 м2. "Магазин зроблений в дуже цікавому, незвичному стилі та розміщується у центральній частині міста, - розповідає директор з розвитку компанії "I-Eco" Олександр Петренко. - Ми значно розширили асортимент торговельної точки та продовжуємо далі працювати в цьому напрямку. Так, вже незабаром бутік реалізовуватиме таку свіжу продукцію, як кури, яйця тощо. Зараз компанія веде перемовини з хорошим постачальником. Якщо нововведення матиме позитивний ефект, поступово впроваджуватимемо його і в інших магазинах мережі".

Еко-Лавка фото магазину мережі франчайзинг натуральні продукти Фото Еко-Лавка

Вся продукція магазинів "Еко-лавка" має необхідні ветеринарні, сан-епідем висновки та довідки

Під ТМ "Еко-лавка" працює на сьогодні 10 власних та 9 франчайзингових закладів у місті Києві. У столиці компанія планує відкрити ще кілька франчайзингових точок, а потім взятися виключно за розвиток власної мережі. Що ж стосується регіонів, то тут I-Eco активно шукає партнерів, які повністю куруватимуть роботу на своїй території. Франчайзі, які візьмуться за розвиток мережі у своєму місті, отримують на це ексклюзивні права.

Для відкриття магазину "Еко-лавка" необхідне приміщення площею від 14 до 40 м2, а також - інвестиції в сумі від 80 тис. грн та вище. Окупність проекту становить від 4-х місяців. Компанія розглядає можливість партнерських відкриттів у містах з кількістю населення від 300 тис. чоловік.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Еко-лавка експериментує з форматами

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank